Oceny Chrysler Grand Voyager

Oceny Chrysler Grand Voyager – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Grand Voyager

~Łukasz
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Auto idealne dla rodziny mam 3 dzieci i jest błąd bo zdjęcia przedstawiaja v gen czyli moja i mam 2.8 crd wyprodukowany w stanach w 2008r więc macie błąd ale wracając do tematu auto świetne no po czasie zaczynają plastiki się odszktalcac i co niektóre trzeszczą po za tym jakoscwykonania bardzo dobra intuicyjna wszystko pod rekoma nawet w 3 rzedzie siedzeń wejścia aux itp mam w nim tunel z telewizorkami bajki na płytkach słuchawki bezprzewodowe...
~jarosław
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Po prawie 100 tysiącach mogę śmiało powiedzieć, że był to znakomity wybór. Dobrze, że nie słuchałem durnych wypowiedzi zawiedzionych użytkowników po 5 właścicielu po \"sprowadzeniu\" i nie serwisowanych w prawdziwym warsztacie, tylko u \"pana Józka\" młotkiem i śrubokrętem.
~Krzysztof
Van 3.8 V6 193KM 142kW
Kocham ten samochód, idealny przy dużej rodzinie (u mnie 2 dzieci i 2 duże psy)
4,1
~Piotr
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
niezawodny, nie do zajechania, perfekcyjny dla rodziny jak i do transportu towaru z systemem stow n go,
3,6
~Mariusz
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Ogólnie auto przyjemne, rodzinne , pakowne, można powiedzieć ze nie zawiodło mnie , choć nie obyło się bez nerwów,
3,5
~Tomek
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Pali dużo, jak ktoś pisze, że miał spalanie 7 litrów to chyba z górki na luzie jechał. Na autostradzie przy 130 pali 11 z wiatrem a 13,5 pod wiatr. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~kazimierz
Van 3.8 V6 193KM 142kW
silnik 3.3 lubi paliwo, ale przy właściwej eksploatacji przekręci dobrze ponad 1ml. km /łańcuch na rozrządzie, itp./ i w sumie ( z gazem )się opłaca POLECAM!!!! (Silnik)
3,5
~Loren
Van 2.8 CRD 163KM 120kW
Silnik pracuje jak traktor ,ten diesel to wielka pomyłka.Ani mocy,ani kultury pracy . (Silnik)