Oceny Chrysler Neon I

Oceny Chrysler Neon I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Neon I

~dimon
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Przez 6 lat zrobiłem Neon\'em ponad 100 000 km. Poza opisanym usterkami nie miałem z nim problemów. Najlepsza cecha tego auta to chyba dynamika jazdy, 1100 kg + 140 KM robi swoje, w trasie nie ma problemów z wyprzedzeniem dosłownie niczego. Przy tym eksploatacja dość tania biorąc pod uwagę LPG oraz dość prostą konstrukcję. Szczerze polecam jako tanie auto do jeżdżenia nacodzień i w trasy.
~polecam
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
bardzo dobrze, pojemnosc niesamowita- zaskoczy nie raz. jest niesamowita w zakretach - trzyma sie znakomicie drogi. mozna spokojknie w razie potrzeby podpiac przyczepke- i tez daje rade pod nawet pod ostra gorke. Przy jezdzie ok 70 km/h spali wiadomo wiecej tak do 12-13l/100km.
~fura1990@wp.eu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Frajda z jazdy. Na prawdę. Błyskawiczna reakcja na gaz, pewne zachowanie na zakrętach, bardzo dobrze wyposażenie jak za tą cenę. Z neonem jest tak: Jeśli się nie psuje to się nie psuje. Jak coś się zepsuje to wszystko naraz.
~Tomasz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Za pieniadze, za ktore mozna dostac Neona nie ma lepszego auta. Silnik rewelacja, dobre sztywne zawieszenie, wyposazenie bardzo przyzwoite, wykonanie ok. Jedyne zastrzezenia mam do cienkiej powłoki lakierniczej. Pozatym tak naprawde nie ma sie do czego przyczepic chyba, że szukamy dziury w całym.
1,9
~Kuba
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Auto fajne ale nie na moją kieszeń niedawno kupiłem sobie Lancię Thesis jest fantastyczna w porównaniu z neonem to włożyłem w nią 400 na część i 1500 na rejestrację neon niestety się nie sprawdził w swojej roli ;(
~p_mrozik gg8060978
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Super wyglad super osiagi. Golfy Gt BMW zostaja w tyle, nie maja podlotu do NEONKA. Ostatnio cwaniaczek BMW 325 TDS chcial przykozaczyc ale mu sie nie udalo i zostal jak narazie jedynym autem kore mnie wyprzedzilo przy starcie jest AUDI A6 (2004r)
3,7
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Za te pieniądze, z takim silnikiem, wyposażeniem nie znajdziesz ta kwygodnego i całkiem sporego (szczególnie szerokiego) samochodu. Miałem do wyboru trochę szmelcu niemieckiego ale na próbę wziąłem Neona i nie ejstem zawiedziony.
~wojtas_s
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Ma swoje minusy jak każdy samochód, słaba powłoka lakiernicza, ale może przy mojej wcześniej ktoś kombinował, przejechałem nim ponad 60.000km i pewnie bym dalej jeździł gdyby nie wypadek, bardzo dobry samochód.
~mackuznik@o2.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Części nie są takie drogie jak się powszechnie mówie. Wymiana paska rozrządu do masakra, trzeba mieć obycie mechaniczne i trochę się znać by zrobić to samemu. Problemem jest brak literatury fachowej w języku polskim.
~B.
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Samochodem jeździ się świetnie, szczególnie na dłuższych trasach. Szkoda, że czasami nasze polskie drogi potrafią odebrać frajdę z jazdy. Polecam Neona, szczególnie młodym ludziom którzy chcą trochę poszaleć.