Ocena kierowcy - Chrysler Neon II

Pepe, 15 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 2000
Chrysler Neon II 2.0 16V 133KM 98kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
bardzo zaskoczyl mnie system audio ktory gra jak dla mnei perfekcyjnie glosniki zostawilem a radio wrzucilem sony xployd w drzwiach amm basowe a w kokpicie gwizdki z tyluw desce sa 2drozne, nie wiem czy wszystkie wersje mialy takis przet ja jestem szczesliwym posiadaczem wersji LX z kremowa skora drzewem jasnymi welurami na podlodze;) wszystko oprocz automatu jest:P
silnik zasluguje na 5 pod kazdym wzgledem, posiada duzy zapas mocy pozwalajacy zamknac licznik w aucie wazacym lekko ponad tone;)
bardzo leciutko wchodzi lecz czasem proglem ze wrzuceniem wstecznego i jedynki
dosc twarde, na naszych drogach szybko sie wybija a czesci malo!!! szukam tylnych amortyzatorw od 3 miesiecy i wszedzie szukalem i nigdzie nie ma, w intercarsie powiedzieli ze nie ma ich a jak beda to za sztuke tzreba liczyc 500zl
do przodu ok, tyl tragedia, przednie i boczne slupki troche za szerokie
wszystko an swoim miejscu latwy dostep
w lato klima po 2 min chlodzi niczym w zime, a w zime ogrzewanie po 3min wali niczym slonce na jamajce;)
nawet z odsunietym fotelem na maxa z tylu jest miejsce
auto slabo wyciszone, powyzej 160 auto zaczyna milknac i robi sie coraz ciszej, niewiarygodne ale prawdziwe;)
bylem zaskoczony bo przy mojej ciezkiej nodze w miescie pali mi 9lgazu, na trasie gdzie nei przekraczalem 140 spalil mi 8l gazu a jadac z tempomatem 160km/h spalil 8,7l gazu
15tys tyle zaplacilem z rpzerejstrowaniem ubezpieczeniem i wymiana wszystkich paskow i plynow za auto z instalacja sekwenecyjna bigass, jak na to wyposazenie na ta moc i spalanie warto!!! za te same pieniadze mzoesz meic jakiego golfa z 95roku ktory bedzie mial gora wspomaganie kierownicy:P a moca wygladem nie mzoe sie rownac do neona;)
nie jest zle ale niektore pierdoly dokuczaja, np.zapalajaca sie lampka w srodku na ostrych zaklretach:P
w ciagu 1,5miesiaca zrobilem przeszlo 10tys km i nic sie nei dzieje, jak dbasz takie masz

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]

8,4