Ocena kierowcy - Chrysler Pacifica I

Christopher Krzysztof Plucisz-pchrispol056@msn.com, 17 lat temu
Silnik 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Rok produkcji 2005
Chrysler Pacifica I 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Mialem niedawno mercedesa(56000mil) 320ML -2001 r. nie wiem jak ktos mysli ale w zyciu i nigdy nie kupie merca , problemy mialem z klimatyzacja , musialem wymienic kompresor , potem zepsul sie uklad ESP , "przeprosilem" Chryslera i mam Pacifice nie mam zadnych problemow , tymi autami porusza sie rowniez w USA i Kanadzie Policja , sa szybkie , wygodne i ciche . od lat jezdze "amerykanami " uprzednio (przed mercem)mialem 1998r.Chrysler Concorde silnik 3200l. super chodzil tylko juz byl czas na zmiane auta , Pacificke planuje miec przez najblizsze 5lat i nie mysle zebym mial wieksze problemy ,na oslawionym Mercedesie wyszedlbym jak "zablocki na mydle" sama wymiana oleju tu w USA do merca kosztuje okolo 100-110$ w Pacififa 25$ i wogole jestem Kanadyjczyk ,mieszkam w USA takze dla mnie Pacifica jest autem takim jakie lubie , duze , dobre , szybkie i wygodne a jak na tutejsze warunki to spozycie paliwa jest OK .
gdy auto sie rozgrzeje silnika prawie nie slychac w czasie postoju , w czesie jazdy jest cichy rowniez
pieknie trzyma sie na trasie
z przodu bardzo dobra , jest to minivan ale przypomina raczej suv , typowe dla tych aut ze z tylu widocznosc jest inna niz w kazdym sedan typie
to jest specjalnosc amerykansko kanadyjakich aut a zwlaszcza u chryslera juz od lat najmniej problemow jest z wentylacja dla mnie doskonala
jak w limuzynie zwlascza te roczniki 2004 up
bardzo dobre
do hondy civic napewno nie pasuje ale jak na ten model z silnikiem 3500 jest OK
narazie nic dodac nic ujac
non -
Chrysler Pacifica I