Ocena kierowcy - Chrysler Pacifica I

ggrzywi@gmail.com, 13 lat temu
Rok produkcji 2007
Chrysler Pacifica I 4.0 255KM 188kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : ten komforcik o ktorym pisalem , jak dla mnie first class
narazie jestem bardzo zadowolony ,autko super wyglada wyruznia sie na drodze( bardzo mi sie podobaja takie ciezkie ,kanciate sylwetki),we wnetrzy super komfort , swietne naglosnienie podobno infiniti,aluski ,dwa wydechy,dla mnie bomba
4litry 6 cylindrow ,fajny silniczek ,szybko wkreca sie na obroty, od samego dolu skali czuc ta moc.jedyny mankament to odciecie przy ok 180 km/h (110 mil) szkoda bo ma dopiero 3 tys. obrotow i mysle ze smialo do ok.220-230 moglby dociagnac.bardzo cichy ale przesiadlem sie z diesla
6-biegowa + tiptronic w sumie bardzo szybka i nie szarpie .drogie wymiany olej i filtra do niej (ok 1ooo-1200 zl) w serwisie a strach oddac w niepewne rece ale teraz 96 tys spokoj.
rozne rzeczy czytalem przed kupnem ze za miekki, ze buja itp. ale ja jestem zachwycony komfort super a i od strony bezpieczenstwa b.dobrze. moze ludzie na zlych oponach jezdza ?moze zle amorki?jak dla mnie rewelka
tu mogloby byc lepiej,szerokie slupki troche ograniczaja widocznosc i trzeba sie troche czasami powychylac , ale bez przesady nie ma bolu.za to jedziemy troche wyzej niz inni co daje fajny przeglad do przodu(w stosunku do osobowek )w lusterku wstecznym widac tylko dachy jesli ktos trzyma sie blisko
wszysciutko pod reka i dosc intuicyjnie rozmieszczone i dzialajace.nie trzeba instrukcji i dlugich minut na zapoznanie sie z dzialaniem poszczegolnych przyciskow ,pokretel,suwakow itd mały schowek przed pasażerem
tu duzy plus po dieslu jestem zaskoczony jak szybciutko robi sie cieplo ,bez przesady ale po 1-1.5km mam juz nawiew z cieplym powietrzem .troszke ciszej na najwyzszych obrotach mogloby byc ale po unormowaniu temp.robi sie cicho.mam nadzieje ze podobnie bedzie w cieple dni z zimnym nawiewem
tu rowniez wielki plus, mam wersje 2+2+2 i kazdy ma naprawde duzo miejsca ( dl.ponad 5m,szer.ponad 2)do codziennego uzytku potrzebuje 2+2 wiec mam jeszcze ogromny bagaznik
co tu pisac po dieslu he he jak makiem zasial, w normalnym zakresie obrotow cisza absolutna ,lekki szum opon,minimalny szum wiatru o karoserie. zabawa zaczyna sie kiedy chcesz pobawic sie troche nie martwiac sie o spalanie- super dzwiek silnika z 2 wylotow tlumika to cos pieknego,warto wylaczyc radio i sie wsluchiwac
tu tez nie mozna narzekac choc zawsze mogloby byc lepiej , ale kazdy wie co kupuje i nie powinien sie dziwic spalaniu na poziomie miasto 13-14 , trasa (na tempomacie pred-110 km dystans ok 700km) niecale 10 litrow (po zachodnich autostradach of course)przy tej masie uwazam ok. niemniej jednak za dwa tygodnie jade montowac gaz wiec bedzie taniej
za 50 tys taka furka to hit bez dwoch zdan. jeszcze tylko zagazuje go i mozna smigac
narazie nic ale niedlugo go mam powymienialem wszystko co wazne na poczatku (filtry, rozrzad,olej+filtr skrzyni biegow,swiece ,tarcze+klocki (lekko bily),opony bo byly dobite i to tyle
oby nic bardzo na to licze . przed zakupem dzwonilem do usa do znajomego troche popytac i okazalo sie ze sam mial taka 4 lata i bardzo chwalil i tak naprawde to mnie przekonalo dopiero do kupna

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.0 255KM 188kW [l/100km]

11,8