Ocena kierowcy - Chrysler PT Cruiser MPV

jacek wielkopolska, 13 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 141KM 104kW
Rok produkcji 2004
Chrysler PT Cruiser MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : duzo przestrzeni po zlozeniu lub wyciagnieciu tylnych kanap robi sie z niego maly furgon
jestem bardzo zadowolony 10 lat temu marzylem o nim podoba mi sie w nim to ze jest inny mam duzo satysfakcji gdy np widze go na parkingu i wiem ze jest moj.wspaniale prezentuje sie w nim moja zona.wiekszosci ludzi sie nie podoba ale mam to gdzies .przy zakupie mialem wybor -vectra, saab kupilem pitka nie zaluje wydanych pieniedzy chociaz moglby byc troszke wiekszy
kiedys zrobilem doswiadczenie i udalo mi sie przejechac cale miasto na piatce .do tego bardzo fajny lewarek zmiany biegow
jezdzi sie mi nim doskonale system kontroli trakcji i abs robia swoje
widocznosc do tylu pozostawia wiele do zyczenia bardzo kiepsko.parkuje wiecej na czuja.nieraz mysle ze juz koniec a tam jeszcze metr miejsca.boczne lusterka wcale tego nie ulatwiaja
bardzo dziwne umiejscowienie przelacznikow otwierania tylnych szyb.nieraz sie zdarza ,ze pasazer z tylu na kanapie niechcacy otworzy stopami okno z przodu podobna historia zamiast wlaczniki dac na drzwiach sa centralnie na konsoli a w ich miejscu projektant umiescil blokade drzwi wlacznik tylnej wycieraczki tez w dziwnym miejscu, na samym dole konsoli.reszta bez zastrzezen
najbardziej irytujaca rzecz to nawiew na przednia szybe bez mozliwosci nawiewu na szyby boczne .nie wiem dlaczego przy duzej wilgotnosci szyby boczne pokrywaja sie para
z tylu przydaloby sie wiecej przestrzeni nie jest to auto rodzinne chyba ze 2+1.jechalem nim nad morze 4 osoby plus 2 male psy strasznie ciasno gdyby byl bagaznik dachowy to co innego .oryginalny to koszt 3000zl tzw palaki
w normie
nie ma sie co oszukiwac to nie jest opel czy fiat wizyta w warsztacie na dzien dobry jest od razu 100 procent drozsza ale jest internet a tam czesci tansze kilka razy skorzystalem.zuzycie paliwa jak na ten silnik w normie spokojna jazda to 8,9 litrow na autostradzie przy 160 widzialem golym okiem jak wskazowka opada ale cos za cos chcesz byc szybciej wiecej plac
wedlug mnie dobra jakosc wykonczenia
dwa lata uzytkowania 40000 km przejechanych wymiana zarowki(skomplikowana) klockow tylne amortyzatory
na razie nic kochane autko

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 141KM 104kW [l/100km]

9,7