Ocena kierowcy - Chrysler PT Cruiser MPV

sfera49, 9 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 141KM 104kW
Rok produkcji 2000
Chrysler PT Cruiser MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Nie oszczędzać na wybitych Polakach ,lepiej kupić sprowadzone .Polecam każdemu co lubi się wyróżniać z tłumu ,silnik benzynowy , z automatem i dobrym wyposażeniem pełen komfort .Polecam !
Wbrew mitom te silniki nie są paliwożerne ,dla wybrednych zawsze można założyć LPG tylko na własną rękę bo nie wiadomo ile poprzedni właściciel na ni jeździł ,jak kupicie PI-tka każdy się zanim obejrzy ,tylko nie czarny bo wygląda jak karawan ,srebrny ,zielony ,czerwony metalic to tak ,bardzo wygodny i pojemny .Polecam
Silnik 2.0 DOHC 16v 141koni po prostu pocisk nie tam mułek disla ,bardzo dobry do miasta jak i na autostrady w połączeniu z automatem nic dodać nic ująć .
dajcie sobie spokój z tymi skrzyniami manualnymi ,brak problemów z wbiciem ,,1" polecam każdemu automat nie bać się ich, też miałem problem aby się przestawić a teraz tylko AUTOMAT!
słaby skręt
bardzo wygodny wszystko dobrze widać
Jak u mnie bardzo szybko się nagrzewa ,+na okres zimowy , klimatyzacja tak jak w innych autach jak nabita to jest ok.
dla rodziny jak i singla idealny , dużo miejsca bagażnik pojemny ,schowki
mogło by być lepsze
Części jak do benzyny (świece kable części od skrzyni automatycznej ,zawieszenie )tanie w porównaniu do innych aut na pewno .
lepiej kupić pt a nie stare audi
łączniki stabilizatorów
Poważne awarie to nie w benzynie ! Kolega ma silnik diesla ,,Mercedesa" i stale narzeka na niego ,a to turbina ,a to popękane węże intercoolera itp.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 141KM 104kW [l/100km]

8,8