Ocena kierowcy - Chrysler PT Cruiser MPV

bzyk, 12 lat temu
Silnik 2.4 i 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
Chrysler PT Cruiser MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wygodne i ustawne wnętrze. Wysoka tylnia kanapa, B. WYGODNY Z DZIECKIEM. Tylnia półka z nóżką ułatwia pikinki.
Przeniesienie napędu : łożysko koła po 50kkm
Zawieszenie : łączniki stabilizatora
Inne : amerykańskie zawieszenie jest zepsute od fazy projektu..
Więcej plusów niż minusów. Dobre auto za genialną cenę. Mogłoby tylko mniej obciachowo wyglądać;) Jest to żwawy, POJEMNY, WYGODNY, SUV. Nie wiem o co chodzi z brudzeniem się tylniej szyby, brudzi się jak w każdynm...
Od biedy może być (to jest tak naprawdę world engine hyundaya), elastyczność nie najgorsza, można zrobić wszystko co się chce, wyprzedzać gdzie trzeba. Skrzynia automatyczna mogłaby jendak być trochę lepiej zestopniowana.
Skrzynia się nie psuje, kick down itd.. działa dobrze, ale brak dodatkowych trybów i trochę za szybko redukuje, nawet jak chcę tylko trochę dodać gazu.
Nie najgorzej, trzyma się w zakrętach.
Wysoko się siedzi.
Nie wiem, nie pasuje mi tu parę rzeczy, np. sposób włączania długich świateł, czuję amerykańską tradycję.. Ale rozplanowanie różnych konfiguracji ustawienia siedzeń jest niespotykany w innych autach!!! Przewoziłem nim już dużo mebli..
Grzeje i chłodzi jak szalony!
Wysoka kanapa tylnia WYMIATA.
szum wiatru przy większych prędkościach, jak na klasę premium słabo, w porównaniu do budżetowych wozów lepiej.
Gdyby nie LPG - masakra.
Zależy jak na to patrzeć, tani w zakupie, oferuje dużo... Duże koszty spalania, chyba że na LPG to koszty spalania na poziomie Yarisa.
Nic..
Zawieszenie to jak narazie jedyny mankament... Ale części są więc nie ma tragedii.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 i 16V 150KM 110kW [l/100km]

11,3