Ocena kierowcy - Chrysler PT Cruiser MPV

fabik@oeiizk.waw.pl, 21 lat temu
Silnik 2.2 CRD 121KM 89kW
Rok produkcji 2002
Chrysler PT Cruiser MPV 2.2 CRD 121KM 89kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Samochód jest cool :) Wybrałem go dlatego, że można prowadzić spokojnie w garniaku jak i stroju plażowym. Kształt nadwozia jest magnetyzujący. Mija równo rok jak go mam i cały czas czuję się jak dziecko, które cieszy się nową zabawką. Czekałem blisko rok, aż pojawi się model z silnikiem CRD Mercedesa i nie zawiodłem się. Czwórki są dlatego wszędzie, ponieważ ten durny formularz powiedział mi, że nie można wprowadzać tylu piątek (co za bzdura) (ocena 5)
Przyspiesza do setki poniżej 10 s :) Odpala przy -30 stopniach od pierwszego razu :) (ocena 5)
zarówno dla spokojnych i zrównowazonych jak i nerwowych :) bardzo elastyczna (ocena 5)
Komfortowy, dosyć fajnie pokonuje się dziury na warszawskich ulicach jak i polne drogi na Mazurach (ocena 5)
Jak w ciężarówce :) (ocena 5)
Fajny są podłokietniki :) (ocena 5)
Klimatyzacja jak klimatyzacja :) Zimą grzeje, latem chłodzi :) (ocena 5)
Wielkoludy i grubaski czują się swobodnie :) Ludki z nogą w gipsie też (ocena 5)
Oczywiście wszystko zależy od prędkości (jak się ma 8 par nart na bagażniku i grubo ponad 100 na liczniku to trochę szumią... narty oczywiście) (ocena 5)
8l/100km w mieście, tyle samo w trasie z 5 osobami pełnym bagażnikiem i średnią 160k/h. Tylko raz miałem okazję w trasie jechać "normalnie" i wtedy spalił jakieś 6l/100 km (ale to obciach jak jedzie się 110km/h i ktoś cię wyprzedza) Zresztą przy 2tyś obr/min jest już 100km/h więc to autko musi mało palić. W teorii to jadąc 100km/h można bez tankowania przejechać 1000km (ale kto by to miał cierpliwość sprawdzać?) (ocena 5)
ale to było na początku 2002 roku (teraz jednak samochodzik zdrożał) (ocena 5)
(ocena 5)
(ocena 5)