Oceny Citroen Berlingo II Van 1.6 HDI 92KM 68kW 2008-2012

Citroen Berlingo II Van 1.6 HDI 92KM 68kW 2008-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Berlingo II Van 1.6 HDI 92KM 68kW 2008-2012

~PIOTR
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Rewelacyjny samochód, zarówno do domu jak i do pracy. Na co dzień samochód pracuje w firmie budowlanej w bardzo trudnych warunkach terenowych. Samochód kupiłem nowy w salonie i jedna usterka jak się pojawiła w nim przez cały okres użytkowania to wymiana aluminiowego układu klimatyzacji, sąsiad miał podobną sytuację w swoim berlingo. Jak widzę czym jeździ się po budowach to właśnie berlinga, peugeoty, partnery dacie daster, renault kangoo bo...
3,4
~Daro999
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Zaznaczam że jest to auto jakie miałem służbowe. Zostało kupione z salonu w 2008 roku. Obecnie ma przejechane 56 tyś i co mogę powiedzieć to to że auto jest w opłakanym stanie mimo że było regularnie serwisowane w ASO. Usterki są na porządku dziennym. Druga sprawa to zawieszenie. Komfort jest słaby, ale to w końcu tylko dostawczak więc nie ma sie co dziwić. W tyle ciągle coś puka stuka wali, strach tym jeździć. Silnik wydaje się być o wiele...
~CB
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo dobry dostawczak, funkcjonalny i pakowny podłoga to 2 europalety, przy zamkniętej klapie można przewieść rzeczy do 3 m długości (wersja krótka, standardowa). W ciągu 5 lat bezawaryjny. Największy minus to moc 90 czy 92 km w pustym aucie jeszcze wystarcza, jednak z ładunkiem to trochę za mało (przydało by się tak około 120 km). Ogólnie Berlingo jest tak dobre, że jeszcze będzie ze mną pewnie przez kolejne 5 lat.
~mariusz
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
auto kupiłem używane z przebiegiem 113tys.i do dziś ma już 220tyś oprócz oleju przy wtryskach ,żadnych problemów . Auto sam serwisuje dlatego możę nie mam z nim problemów ,olej co 10 tys. wym. z org. filtrem ,olej w skrzyni i inne filtry co 50 tys. nie jest to koszt duży nawet używając drogich zamienników,a uchroni przed problemami w przyszłości
~Stelmi
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Samochód : przestronny, ma wiele niezłych rozwiązań wnętrza. Jest bardziej do przemieszczania się po mieście niż na autostradę. Biorąc pod uwagę, że 90 procent jeździmy po mieście to można na autobanie się przemęczyć. Siedzenia bardzo wygodne, testowane na trasie Warszawa - Lizbona. Kręgosłup mam i żona też :) Bardzo podatny na wiatr. Ale spalanie tego samochodu jest moim zdaniem w czołówce. Polecam.
~lukas_t1@wp.pl
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Przed zakupem długo ogladałem dostawczaki konkurencji, okazało się ze: Caddy - cholernie drogi Combo - brzydkie i niezwykle niewygodne (corsa z doklejoną paką) Nowe Doblo - beznadzieja (stare juz bylo lepsze) Transit Connect - najlepszy z w/w ale awaryjny i kapryśny no i został Berligo/Partner :) decyzji nie żałuje i wiem ze kolejne auto w firmie tez bedzie takie samo
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II Van 1.6 HDI 92KM 68kW
5,9
4,1
~zawiedziony użytkownik
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
samochód kupiony jako używany z pewną historią, pomimo 92 koni prędkość powyżej 140 km/h osiąga opornie
2,4
~Łukasz K.
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Może mój egzemplarz jest taki trefny - nie polecam!
~Sławosz
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Auto bezawaryjne, bardzo pojemne. Typowy rodzinny, oszczędny vanik. Piękna sylwetka i ładny środek.
3,3
~deal
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
W sumie jako służbówka jest ok. Ale jeśli się udaje używam innych aut z floty. I co najważniejsze. Na dalsze trasy to auto jest dramatyczne.
Citroen Berlingo II Van