Ocena kierowcy - Citroen BX Hatchback

BANO, 21 lat temu
Silnik 1.9 RD 64KM 47kW
Rok produkcji 1987
Citroen BX Hatchback 1.9 RD 64KM 47kW 1983-1987 - Oceń swoje auto
mam go może pół roku kupiłem go dość tanio ale uważam, że jak by miał on jeszcze wspomaganei i abs to było by normalnie jak w niebie samochód jest wygodny i pakowny, pedał sprzegła mógł by być dla mnie bliżej bo nie mogę sie do konća rozwalić w fotelu tak jak lubie ale po za tym jest ok no i jak na samochód rocznikowo 87 to mam więcej bajerów niż nie które nowe (np. wszystkie szyby elektryka szyber- dach elektryka i komputerek pokladowy mowiacy zdrobniale co nei tak i co nie poamykane :D cytryna bx ogolnie jest fajna tylko wyglad ma troszke nie budzący miłości :D od 1 wejżenia, kiedy stoi opuszczony przypoina mi wygladem samochód bojowy albo mały przyczajony czołg :D
super chodzi bez problemów i jest dość dynamiczny
dość dynamiczna, drążek mógł by być troszke inaczej skonstruowany
czasem mam wrazenei ze chce wyskoczyc na szybszych zakretach
troche denerwuje mnei kierownica i glęboki pedał sprzęgła ale ogólnie jest ok
cieplutki samochodzik
siedzi mi się wygodnie 5 osob wsadzam do niego spokojnie i jest ok
ogolnie ok tylko ta tylna półka mnie denerwuej nie wiem czy ona się "kurczy" :D
troche jeżdżę a paliwo ciągle w nim jest tak wieć myśle ze zużycie jest całkiem ok
ie jest to samochód drogi a jest dość fajny zresztą jak go kupiłem zauważyłem że u meni w mieście jest ich masa gdzie nei spojżę tam bx a więc jest to samochód praktyczny i wygodny skoro go ludzie kupują bo mogli by jeździć maluchami
jeżeli chodzi o pierdoły to jest z nimi całkiem spox
problem jest tylko układ chydrauliczny który lubi przeciekać a naprawa jego troszke kosztuje nie chodzi mi tu o kule a o przewody bardziej
Citroen BX Hatchback