Citroen C-Elysee II 1.6 VTi 115KM 2012-2015 - Oceń swoje auto

C-Elysee
II
1.6 VTi 115KM 2012-2015

Oceny Citroen C-Elysee II 1.6 VTi 115KM 2012-2015

14 % gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia ( 4,06 )

dodano 12.01.2017 przez

C-elysee mnie rozczarował. Owszem jest przestronny i ma mocny silnik całkiem dynamiczny, ale to wszystko. Bagażnik na ogromne zawiasy a otwór jest bardzo wąski przez światła. Zamiast podłogi wykładzina. Bardzo słabo hamuje na mokrym to już w ogóle katastrofa. Samochód prowadzi sie znośnie do prędkości ok 70km/h choć nie jest to przyjemne doznanie. szybciej lepiej nie jeździć z powodu głośności we wnętrzu pojazdu. Ma się wrażenie, że pod maską pracuję diesel. Przy większych prędkościach szum powietrza i opon jest nie do wytrzymania. Biegi zmienia się tak sobie długości przełożeń do według mnie ok, ale skrzynia ma mały opór. Czasami bieg nie chce wskoczyć. Ten samochód wydaje sie trwały tylko na początku. Z każdym kilometrem plastiki trzeszczą coraz bardziej próbując dorównać głośnemu silnikowi. Plastiki na słupku c z lewej strony odstają fotel kierowcy zapadł sie na środku. Zepsuły sie przyciski z tyłu do otwierania bocznych szyb, Bluetooth jest zbędny bo nie działa. Czasami coś stuka z podwozia Silnik nie przystwarzał problemów. Pali niewiele jest to jedyny plus tego samochodu.

dodano 12.01.2017 przez

Całe szczęście, że to tylko auto służbowe. Osobiście nigdy bym go nie kupił. Plusy + duży bagażnik + mnóstwo miejsca z przodu i z tyłu + nie jest zbyt awaryjny + dosyć komfortowy +Silnik + mało pali Minusy - okropnie brzydki - Skrzynia biegów - prowadzenie -jakość materiałów - zagłówki z tyłu - sprężyny bagażnika - Brak wygłuszeń - fotele za miękkie, podłoga/wykładzina bagażnika sie zapada

dodano 30.11.2016 przez

Za tą cenę (auto kupione używane) jest bardzo dobrze. Wersja wyposażeniowa środkowa - jest przyzwoicie. Klimka manualna i ogrzewanie działają sprawnie. Elektroniki dużo nie ma, korboszyby z tyłu, przód elektryczne. Sterowanie radiem, tempomat, ogrzewane lusterka z zewnątrz, 4 poduchy. Radio na aux i cd. Brak mi czujników parkowania i regulacji prędkości wycieraczki na biegu 1.

dodano 07.04.2014 przez

Mało przytulne,surowe i plastikowe wnętrze. Brak regulowanych zagłówków na tylnych siedzeniach. Zapadająca się podłoga w tylnej części bagażnika. Słabe wyciszenie. Instalacja elektryczna nie wzbudzająca zaufania. Oszczędny silnik, dobre zawieszenie.Brak maty wygłuszającej w komorze silnika.

dodano 11.01.2017 przez

Auto kupiłem nowe w sierpniu 2014r rozglądałem sie również za innymi samochodami do 50 tys. Citroen przekonał mnie przestronnym wnętrzem i sporym bagażnikiem. Na katastrofalną jakość wykonania postanowiłem przymknąć oko - Coś za coś, teraz wiem ze to był błąd. Teraz kupilbym Tipo.

dodano 22.11.2014 przez

Ciekawy wygląd. Przyzwoity silnik. Ale te dwa coś zamiast zagłówków z tyłu to chyba pokazuje jak widzą nas francuzi. Z tego co wiem to w wielu innych krajach jak Chiny czy Turcja są normalne trzy zagłówki. Nie wiem dlaczego Polska jest traktowana jak jakieś Kongo...

dodano 08.11.2014 przez

Auto ogólnie może się bardzo podobać - linia nadwozia lekko agresywna. Zastosowane wewnątrz materiały (pomimo, że ekonomiczne) wyglądają dość dobrze - szczególnie górna część deski rozdzielczej i górna część poszycia drzwi imituje materiał klasy wyższej.

dodano 25.12.2013 przez

Dobry samochód w dobrej cenie. Zobaczymy jak będzie z niezawodnością. Wersja Exclusive posiada większość potrzebnych rzeczy. W atrakcyjnej cenie można dorzucić czujniki parkowania, podgrzewane fotele czy alu 16cali.