Ocena kierowcy - Citroen C1 I Hatchback 3d Facelifting

antos, 11 lat temu
Silnik 1.0 i 68KM 50kW
Rok produkcji 2010
Citroen C1 I Hatchback 3d Facelifting 1.0 i 68KM 50kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : zwieszenie rewelacja, można całkiem szybko pojechać, miny kierowców dużych aut bezcenne:)
bardzo dobry samochód oczywiście w swojej kategorii, dużo lepszy niż pandy i inne, zaskakująco dużo sportowego ducha w tym autku: dynamiczny silnik, świetne zawieszenie,
super silnik, konstrukcja japońska, bezobsługowy, zaskakująco dynamiczny,polecam tankować 98pb naprawdę jest różnica np. na 95pb gdy włączymy klime odczujemy brak mocy natomiast na 98pb efekt ten nie występuje
biegi wchodzą normalnie, ja nie mam zastrzeżeń, wolałbym prawdziwy automat ale w tych samochodach montują beznadziejną skrzynię zautomatyzowaną, dlatego jednak kupiłem manuala
super podwozie, trzyma się drogi jak mała wyścigówka, układ kierowniczy w miarę precyzyjny( bmw to to nie jest)
wszystko widać, parkowanie dziecinnie proste, możliwe tam gdzie właściciele innych aut mogą tylko pomarzyć
jest ok, mam 186cm wzrostu
fajnie się nagrzewa w zimie, w lato klima mogła być lepsza
moja wersja to 3d, dostęp na tylne siedzenia utrudniony, mi to nie przeszkadza bo jeżdżę sam( dojazdówka do pracy), fotele całkiem wygodne, na tylnych siedzeniach więcej miejsca niż w bmw e46(miałem taki), bagażnik w sam raz na drobne zakupy, nic się wtedy nie rozwala po bagażniku:)
wyciszenie jest słabe ale silnik ma fajny odgłos
pali tyle co nic, pełny bak to max 200pln
kupiłem roczny w salonie z minimalnym przebiegiem 8tys. kilometrów, klima, centralny zamek, elektryczne szyby, obrotomierz, za 25tysięcy pln, jak dla mnie to super
autko jest prawie nowe, nic się nie psuje i raczej nie będzie się psuć bo w sumie co?
doskonała niezawodność, żadnych typowych usterek w tym samochodziku porostu nie występują

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 i 68KM 50kW [l/100km]

5,2