Citroen C3 I Hatchback 1.1 i 61KM 2002-2010 - Oceń swoje auto

Ocena Citroen C3 I Hatchback 1.1 i 61KM 2002-2010

Citroen C3 I Hatchback 1.1 i 61KM 2002-2010

z przebiegiem 57 000 km, wyprodukowany w 2003 roku
~mariusz tychy
dodał ocenę 31.05.2009 15:52:42, jeździ tym autem więcej niż pięć lat, poprzednie auto daewoo tico

silnik 1.1 w zupełności wystarczy do jazdy po miescie-na trasie tylko do 110. jest ekonomiczny. ja mam przerobiony na gaz i mozna nim spokojnie na trasie zejsc do 5l gazu/100km.

czasem biegi wchodza ciezko ale ja nie narzekam

jest miekki chodz jezdzilem ticusiem i tam zawieszenie lepiej tłumiło nierównosci. trwalos to porazka-co 15 tys wymiana drązków kierowniczych i stabilizatorów.

dobra chodz lusterka wsteczne sa za małe dla mnie

w zime cieplutko i szybki szybko sie odmrazaja

ok jak na takie małe autko

na gazie do 6-6,5 l/100km przy spokojnej jeżdzie w mieście. dobra instalacje silnik znosi dobrze

kiepska jakosc za dużą cene- i te wieczne super rabaty w salonie citroena.

francuska tandeta-zarówki swiatel przednich-komplet wymieniany co najmniej raz na rok, stabilizatory, drazki kierownicze w sumie tez, ogranicznik drzwe, zamki w drzwiach a ostatnio cieknacy uklad paliwowy ( i nie wiadomo gdzie leci)

ja za taka cene niezawodnosc ponizej oczekiwan-osobiscie nie polecam

Spalanie 1.1 i 61KM 2002-2010

Pb [l/100km]
6,0

6,0

7,0

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.1 i 61KM 2002-2010

Dodaj nowy komentarz