Ocena kierowcy - Citroen C3 I Hatchback

jarny@op.pl, 16 lat temu
Silnik 1.4 HDi 70KM 51kW
Rok produkcji 2005
Citroen C3 I Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
Inne : awaryjność tego auta,tylko czekam aż znów coś pier...nie
Karoseria : słaby lakier,żle spasowanie elementów blacharskich,samochód wydląda jekby był cały robiony,inne odcienie lakieru
Silnik : słaby silnik, jak komuś uda zrobić się 1.4HDI 120 000km to będzie cud!!
Układ elektryczny : byle jakiś problem odrazy palą się kontrolki które teoretycznie nie powinny się palić
cena samochodu mówi sama za siebie,nigdy w życiu więcej citroena,jak kupujesz nowego to sam się obuwasz i to na własne życzenie, zapowiadał się niezle ale nie warto kupować tego gówna
po prxzejechaniu 23000 km silnik chodzi jakby przejechał co najmniej 150000. strach pomyśleć jak będzie chodził jak przejedzie 100 000. jak dojezdzi to się dowiem
po 12 000 km przy normalnym użytku eksploatacyjnym rozleciała się właśnie skrzynia biegów,serwis nie chciał uznać gwarancji, powołałem rzeczoznawcę i orzekł że nie było w tym mojej winy. serwis wstawiał nową skrzynie,trwało to prawie 3 tygodnie!!!!!!!!
przeciętne jak na takie pieniądze,audi 80 b4 z 1995r ma 100 krotnie lepsze
jedyna pożyteczna żecz że wysoko się siedzi i w miarę wszystko widać
nie wiele można powiedzieć na ten temat w tym aucie
bardzo zagmatwana instalacja grzewcza,szukałem osuszacza bo klima śmierdziała i nie znalazłem,musiałem udać się do serwisu
kierowcy jeszcze ujdzie,ale pasażerów z tyłu to nie idzie wozić stanowczo za mało miejsca z tyłu
chałas jest umiarkowany ale zawsze może być lepiej
na silnik 1.4 HDI spalanie 5.7 przy 75km stanowczo zaduże miałem passata b5 przy silniku 1.9 TDI 115km palił 5-5.5 /100km. a 75km nie ma co równać do 115km wv
cena sama za siebie mówi,kupywałem nowego zapłaciłem prawie 50 000zł po dwuch latach użytku i oryginalnego przebiegu 23 000 km nikt by nie dał mi za niego 25 000zł bo próbowałem sprzedać ale nic z tego szkoda tylko pieniędzy wyżuconych w błoto, byłem w niemczech to stał taki sam tyle że z roku 2006 i chciał za niego 16500zł kto przeliczy to zobaczy że to nie jest samochód dla ludzi
przy mrozie -35 samochód nowy wtedy miał na liczniku 2500km nawet nie piardnoł kupa kontrolek tylko się świeciła kolejna wizyta w serwisie
12000km wysiadła skrzynia biegów po wymianie nadal nie pracuje tak jak powinna

On - zużycie paliwa dla silnika 1.4 HDi 70KM 51kW [l/100km]