Oceny Citroen C3 II Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW 2009-2013

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen C3 II Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW 2009-2013

~h0rnet
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Ogólnie to bardzo dobry samochód. Naprawdę lubię nim jeździć. Wizualnie prezentuje się znakomicie. 16 calowe felgi aluminiowe Citroena, chromowane listwy oraz wielka szyba Zenith robią wrażenie. Estetyka wnętrza, jak to we francuskich samochodach, również na wysokim poziomie. Silnik jest mega ekonomiczny, a jego dynamika nie jest taka kiepska jak mogłoby się wydawać. Wszystko kwestia tego z czego się przesiadasz :) Da się wyprzedzać bez...
~Adrian
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Samochód moim zdaniem niedoceniony, może się podobać, wygląda nowocześnie i jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Silniki 1.4 HDI ma wystarczającą moc do miasta i niedługie trasy. Wygodny jak na klasę samochodu B. Bardzo niskie koszty napraw i niesamowicie niskie spalanie.
~Stefan
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
C3 od nowości. Jazda to sama przyjemność, wysadziłem żonę do Meganki a ja bez cytrynki nigdzie się nie ruszam. Samochód oszczędny, dosyć szybki i bardzo ekonomiczny.Trafiliśmy na super egzemplarz - bez jakiejkolwiek usterki prawie 80 tys.
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Jest tak jak powinno być auto cichutkie, mało pali, dobrze się prowadzi ale jest taka niepewność jutra. Nie wiem jak to opisać.... czas pokaże
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
auto nowe, drogie zdecydowanie za drogie ale tak chyba musi byc od yarisa gorsze w zasadzie pod kazdym wzgledem
4,1
~Nafał handlarz
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Póki co takie nie wystąpiły, na minus wygłuszenie, słaba konserwacja i "papierowe" błotniki (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Stefan
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
jak dotąd chodzi bez zarzutów, 2 lata wstecz pisałem że udany silnik diesla, dzisiaj powiem że wspaniały tyle km bez usterek i nadal jak nowy, nie bierze oleju, spalanie jak nowy (Silnik)
~J.G.
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Rezonans przy desce rozdzielczej i przy osłonie przedniej szyby (Bezawaryjność (drobiazgi))
Citroen C3 II Hatchback