Oceny Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 2009-2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 2009-2013

~zadowolonyposiadacz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto kupiłem dla żony która jeździ z dwójką dzieci, no i czasami ja. Jesteśmy zadowoleni z caloksztaltu auta. Komfortowo się nim jeździ, dzięki szybie panoramie daje frajdę z jazdy i poczucie przestrzeni. Jest bezawaryjny. Spalanie po mieście to 8 litrów. W porównaniu z konkurencją ma bardzo fajny i ładny design. Jest większy w środku niż konkurencja. Spelnia nasze wymagania jezeli cjodzi o autko miejskie. Pierwszy raz mamy citroena, zawsze...
~Krzysztof
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mało awaryjne auto, spala całkiem dużo benzyny (jak na osiągi rzędu 14.2s do 100km/h) jednak bezproblemowo można założyć instalacje LPG. Wygodne, dobrze doposażone i tanie auto w utrzymaniu. Idealne do miasta, powyżej 120km/h jest już całkiem głośno. Największe zaskoczenie w układzie hamulcowym, zatrzymuje Citroena w mgnieniu oka. Mimo to, jak za te pieniądze gorąco polecam ten samochód.
~Monika
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Zakochałam sie w tym samochodzie tak bardzo że jak mi moją cytrynkę ukradli dwa dni temu omało zawału nie dostałam do dzisiaj nie mogę dojść do siebie i pewnie kupię nastepną. Już się rozglądam nie wypbrażam sobie siebie w innym samochodzie.
4,1
~marco polo
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Bardzo dobre auto, raczej dla kobiety, ale sam chętnie \"od święta\" korzystam. w domu od nowości już 2 lata, nigdy się nie zepsuło, miało kilka drobnych napraw gwarancyjnych, typu obluzowana śrubka w drzwiach, poza tym nic się nie działo. Raczej ekonomiczny. Jedyny dla mnie minus, to zbyt czułe wspomaganie kierownicy, ale kobietom to bardzo odpowiada.
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Pierwszy raz kupilem auto nie rozumem (paramatrey techniczne itd) lecz sercem. Jak zobaczylem to sie zakochalem. Rano nawet w poniedzialem przy pochmurnej pogodzie gdy wchodze do garazu widzac to cacko - usmiecham sie! a jak wyjade i odslonie szybe panoramiczna - jest mi jeszcze lepiej :) Wersja Selection.
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Za 44.800 nabyłem samochód bardzo dobrze wyposażony, wygodny i optymalny do moich potrzeb. C3 pasuje do wyższego segmentu. Robiłem porównanie z Ceed, Vengą, Punto, Bravo i Megane, oczywiście z poprawką na wymiary, silniki, wygląd i wyposażenie. C3 wygrał, choć może nie jest największy:)
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II Hatchback 1.4 75KM 55kW
7,6
9,2
~Karol
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Super auto. Mam LPG BRC i jeździ się za śmieszne pieniądze. Różnicy w benzyna/lpg nie czuć w ogóle. Średnie spalanie z ok 5tys km 8,5l lpg/100km, przy czym większość to trasa. Polecam.
~Beata
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Auto super, ładna linia, dobre wyposażenie, bezpieczny, zwrotny. Jeśli się nie lubi ścigać na polskich drogach z szaleńcami, to idealne auto.
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Zaje fajne auto, niezawodne w nocy o połnocy, i żona bardzo zadowolona i nawet sama nim czasem jeździ a to już BEZCENNE :) reszta kartą ;)
~Tadek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Nie bylem fanem Citroena, ogladalem rowniez inne auta, ale jestem bardzo zadowolony z wyboru. Bardzo fajne male auto dla singla albo pary. Wyglad kwestia gustu. Jestem bardzo zadowolony.
Citroen C3 II Hatchback