Oceny Citroen C5 II Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW 2004-2008

Citroen C5 II Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW 2004-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C5 II Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW 2004-2008

~link2jack@gmail.com
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
POLECAM Samochod waży prawie 1,5 tony. Kupując to auto nie chcialo mi się wierzyć w to ze taki maly silnik da rade takiej bryle samochodu. Miłe zaskoczenie – 1,6HDI dla spokojnego kierowcy w 100% wystarczy. Przyspieszenie na 5-tym biegu jest znakomite. A jeśli chodzi o spalanie rewelacja. Po przejechaniu 1500km jazdy mieszanej (miasto/trasa) komputer pokazuje 6L W miescie trzeba liczyc ze spalanie wzrosnie – 100km po miescie i...
2,3
~Marek
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Obawy, które miałem kupując ten samochód potwierdziły się. Samochód tragedia. Świecący się servis na desce rozdzielczej to codzienność. Wyskakujący komunikat jeden po drugim to norma. Ciągłe problemy z filtrem FAP. Ostatnio okazało się, że skończył się jakiś płyn do FAP, którego litr kosztuje 200 zł. Prowadzenie przeciętne. Nigddy więcej francuza.
~Mizo
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Swoją C5 kupiłem w polskim salonie. Przejechałem nią do dzisiaj 78 000 km w przeciągu czterech lat. W tym czasie muszę się przyznać , że samochód ten mile mnie zaskoczył w codziennym użytkowaniu. silnik 1,6 HDI pomimo moich obaw bez żadnych problemów radzi sobie z 1430 kg masy samochodu mając przy tym średnie żużycie paliwa 5,0-5,5 l/100 km. Polecam - nie bójcie się samochodów na \"F\". Przyjemność z jazdy samochodem z hydropneumatycznym...
~link2jack@gmail.com
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Auto godne polecenia!! Szczegolnie iż nie jest drogie (patrząc na uzywane egzemplarze) Nie załuje wyboru. Jak dla mnie 5/5 (patrząć na konkurencje czyli Mondeo, Mazda6 czy Laguna). Jednym slowem POLECAM. Chcesz dowiedziec sie wiecej? wejdz na najwieksze forum citroena: http://www.klub.citroen.triger.com.pl/
~ZNAWCA
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
W TYM SEGMENCIE JEST TO AUTO BEZKONKURENCYJNE OSTATNIO MIAŁEM LAGUNĘII RÓZNICA KLASY NA KOŻYŚĆ C-5,LIMUZYNA B.REPREZENTACYJNA MOŻE ŚMIAŁO KONKUROWAĆ Z AUTAMI KLASY WYŻSZEJ NIEMIECKIMI.MYŚLĘ,ŻE JEST TO NAJLEPSZY FRANCUZKI SAMOCHÓD.ZAWIESZENIE HYDROAKTYWNE TO BAJKA.I TO ZA DARMO W S-KLASIE TRZEBA ZA TO DOPŁACAĆ,
3,7
~Kempes
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Samochód udany, stosunkowo mało awaryjny. C5 mam od 2011 r. i przejechałem ponad 110 000 tys km. Przeglądy co 20 tyś km. ale nie w ASO - za drogo. Bardzo wygodny
Dziennik kosztów dla Citroen C5 II Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
6,8
~Greg
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Bardzo wygodna, komfortowa limuzyna, szczególnie doceniona w długich trasach. Moc silnika i kultura pracy w sam raz do spokojnej jazdy, raczej nie dla osób z ciężką nogą.
~kozlac
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Ogólnie oceniam pozytywnie, bo jeździ się na prawdę bardzo komfortowo. Naprawy, o których wspominałem są typowe dla tego modelu i mam nadzieję, że tylko przez przypadek skumulowały się w jednym roku.
~DT_krata
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Jestem wyjątkowo zadowolony z tego autka. Przystępna cena, ekonomiczny i elastyczny silnik, niesamowity komfort jazdy, niezła linia, pełne wyposażenie = szczęśliwa żona:)
~Polrob
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
Samochodem zrobiłem juz 25 tyś km w 10 miesięcy i musze przyznac że jestem mile zaskoczony. Poprzedni samochód C5 I był chyba mniej dopracowany niż C5 II. Ogólnie samochód na 4+
Citroen C5 II Hatchback