Citroen C8 - Oceń swoje auto

lista silników Citroen C8

Oceny Citroen C8

Podobnie jak w segmencie Vany (4,12)

dodano 02.02.2005 21:06:46 przez

Dopiero przejechałem 57 000 km.Trochę za dużo awarii i niespodzianek. Jak tak dalej pójdzie po trzech latach sprzedaję bez zastanowienia. Aż boje się jechać na przegląd by nie usłyszec co jeszcze mi grozi. Zawsze jadąc do serwisu lepiej wziąć kartę płatniczą niż gotówkę bo można sie nie wyrobić. Podsumowując -jest jak z tą nawigacją w C8 niby jest ,ale tylko dla innych.To jest już szczyt głupoty brak mozliwości wgrania mapy całej Europy. Przyznam się ,że zrezygnowałem z jej zakupu tylko z tego powodu. Albo światła dzienne ,aby je mieć włączane kluczykiem musisz jechać do serwisu fabrycznego i za 50 zł juz są.PARANOJA. Wiecie co robię bo nie chce mi jeżdzić się do serwisu co pół roku na przeprogramowanie świateł -zalepiam czujnik naświetlenia. Poza tym nie wyłączają się swiatła automatycznie przy pozostawieniu na "długich". I jeszcze wycieraczki same w sobie super , ale ten program sterujący bez sensu. Zamiast obracanych foteli przednich wolałbym ,żeby lepiej dopracować program sterujący ,a szczególnie powinien mieć możliwość zmiany na życzenie uzytkownika.

dodano 17.10.2013 10:54:26 przez

Wychwalam ten samochód ponieważ dbam o niego a on odwdzięcza mi się bezawaryjnym użytkowaniem. Jeżeli szukasz pojazdu dużego do komfortowego podróżowania z rodziną ( w moim przypadku 2 + 3) to dobry wybór. Każdy wyjazd na urlop to oprócz wolnego czasu to jest też sama podróż której też nie mogę się doczekać. Citroen jest stworzony do pokonywania kilometrów na autostradach. Przed zakupem rozważałem inne auta np: Sharan, C-max, Mazda -5 ale tylko C8 dawał możliwość zainstalowania trzech pełnowymiarowych fotelików w drugim rzędzie foteli. Mam wersję bogato wyposażoną i z bajerów który lubię najbardziej są przesuwne tylne drzwi otwierane pilotem. Drzwi przesuwne to duże udogodnienie przy małych dzieciach. Bagażnik jest kształtny i ustawny. Sześcian. Pakuję do niego bez składania wózek z głęboką gondolą i dokładam dwa dziecięce rowery (np. na weekendowy wypad do Augustowa).

dodano 07.07.2008 19:52:59 przez

Doskonały samochód rodzinny, doskonale wyposażony (wersja Exclusive, nie ma tylko skóry i navi której nie chciałem). Jeździ mi się nim wspaniale, ale.... uważam że pomimo bardzo wielu zalet, zakup tego samochodu był TRAGICZNĄ pomyłką. Ucałuję ziemię w tym miejscu, z którego to auto odjedzie z nowym właścicielem, o ile znajdę wariata który zechce go kupić. Przymierzam się do złożenia pozwu do sądu o wymianę auta na inne, nawet spowrotem na C8. W serwisie kręcą głową, że trafił mi się wyjątkowo fatalny egzemplarz, może inny będzie mniej awaryjny? Może rzeczywiście miałem pecha, ale wiem jedno - NIGDY WIĘCEJ CITROENA. Odradzam Serwis w Szczecinie - z góry traktują Cię jak idiotę.. brak mi na nich słów.

dodano 27.08.2007 09:30:43 przez

jeśli nie będzie się psuł (jak na razie OK) to samochód super - jak na swoje powołanie czyli rodzinne wypady 5 osobowa rodzina plus bagaż. Za taka cena (99brutto) to OKAZJA - ma oprocz skóry i ksenonow WSZYSTKO - za tyle nie kupisz diesla kombi z mniejszym wyposażeniem !!! Ciche, przytulne wnętzre, mnóstwo schowków, potężny , oszczedny diesel, poprawner zawieszenie. Tylko skrzynie bym na fordowska zamienił.

dodano 12.11.2004 19:28:55 przez

No cóż - drugi raz bym tego nie kupił. Fakt że intensywność eksploatacji jest duża do 70tys/rok. Trudno tylko wskazać alternatywę - może któryś z innej trójki (VW;FORD;SEAT) - ale też nie wiem czy nie trafiałbym zbyt często do serwisu. Zużycie oleju - w innych salonach też twierdzą, że takie zużycie to norma - dla mnie to zgroza albo zmowa producentów silników z producentami oleju.

dodano 05.03.2008 20:08:59 przez

Mogę śmiało polecić jako bardzo luksusowy rodzinny samochód. Nie chowają się niestety siedzenia w podłodze, ale za to są bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu. Po kilku latach użytkowania i pomimo dość częstego bywania w serwisach (drobiazgi) nie widzę na co mógłbym wymienić. Podobne auta - chrysler czy mitsubishi nie są niestety tak komfortowe i tak ładnie zaprojektowane wenątrz.

dodano 20.11.2004 15:30:26 przez

Dla mnie samochod jest swietny. Bardzo wygodny i bardzo duzy bagaznik. Swietny na trase - czlowiek sie w ogole nie meczy. Ksenony gwarantuja swietna widocznosc. Dodatkowa zaleta - auto ma 5 gwiazdek w EURONCAP w akresie bezpieczenstwa. Wady opisalem powyzej, ale sa one do zaakceptowania.

dodano 13.10.2005 17:38:28 przez

Jak na razie bez zastrzeżeń, poza irytującymi drobiazgami: różnice między specyfikacją, a dostarczonym egzemplarzem, dodatki z fabrycznego katalogu, no i to durne podniesienie podłogi przed pasażerem 1 rzędu i akumulator w kabinie (ostatnio widziałem w Nysie, ale to było dawno)

dodano 14.04.2008 14:54:25 przez

a co tam. i nie jestem slepo zakochany w citroenie. kupilem go po dlugim namysle i z duzym strachem (opinie opinie) - ale przy cenie 99 tys. brutto za full wypas (tylko bez skory i xenonu) z mocnym dieslem - to okazja. jest to wielki komfortowy van. salonka. polecam

dodano 30.05.2010 22:33:16 przez

rodzina zakochana w tym aucie.. bałem się, że to za duże auto jak na Warszawę - poruszam się w centrum. Teraz nie mam wątpliwości - strzał w 10 - nie ma innego auta (mam na myśli całą rodzinę 807,c8, fiat i lancia) z rozsuwanymi tylnymi drzwiami w tych gabarytach.

Demonstracyjny Nissan Navara 2,5D 190[KM] SE I-WAY PLUS cena netto 89 000 zł

Demonstracyjny Nissan Navara 2,5D 190[KM] SE I-WAY PLUS cena netto 89 000 zł

Rocznik: 2013. Przebieg: 20 km. Silnik: 2.5 190KM, diesel.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 0.1 100KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Citroen C8, oglądali także

Dowiedz się więcej o Citroen C8