Oceny Citroen C8 2.0 i 16V 138KM 101kW 2002-2014

Citroen C8 2.0 i 16V 138KM 101kW 2002-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C8 2.0 i 16V 138KM 101kW 2002-2014

~Andrzej
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Punkt wyjścia: 2 dorosłych + 3 dzieci+wózek + nieskończona ilość bagaży na jakikolwiek wyjazd. Auto jest OGROMNE w środku. Przy układzie siedzeń 2+3+2, dorosły bez problemu siada na środkowym fotelu, między dwoma fotelikami dla dzieci. Każdy z foteli można osobno przesówać, pochylać. Nawiewy klimatyzacji są nawet w 3 rzędzie. Autem byliśmy na wakacjach po Europie, zjechane ponad 3 tys km. Zero problemów. Do bagażnika mozna zapakować...
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Duży, wygodny, fajny (oprócz deski rozdzielczej, jest bardzo dziwna, ale funkcjonalna). Trochę słabe wykonanie plastików (zarówno estetycznych, jak i tych mocujące niektóre elementy). Dość mocno francuska elektryka (zacinanie się i zużywanie włączników/przełączników). Silnik 2.0 138KM jest trochę słaby, ale okazuje się, że jednak coś tam przyspiesza. Jest za to najmniej awaryjny (wg mechaników i użytkowników). Bierze olej, co jest normalne wg...
~Tomasz
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Jest to moj drugi Citroen- wczesniej Xantia hdi i drugi Eurovan- wczesniej byla Lancia Zeta 2.0 T. Oceniam samochod na 5 z uwagi, ze wydajac niewielkie pieniadze mamy duzy, ladny, funkcjonalny i w miare solidny samochod. Do tego dochodzi wyzsze niz przecietne wyposazenie i niedrogi service. Uwaga ! Samochod ma tez pare wad, ale o tym pozniej.
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Mega komfortowo i super bezpiecznie. Cała Rodzinka w komfortowych warunkach dociera zawsze wypoczęta, tam gdzie udajemy się na weekendy czy urlopy. Nic poza wydatkami na eksploatację się nie wydarzyło ( olej płyny filtry klocki tarcze świece )
~folej@poczta.onet.pl
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
a co tam. i nie jestem slepo zakochany w citroenie. kupilem go po dlugim namysle i z duzym strachem (opinie opinie) - ale przy cenie 99 tys. brutto za full wypas (tylko bez skory i xenonu) z mocnym dieslem - to okazja. jest to wielki komfortowy van. salonka. polecam
~cytryniarz
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Świetny duży minvan dla potrzebujących takiego samochodu. Ekonomiczny silnik z dobrymi osiągami, duża ładowność, komfortowe wnętrze, kompletne wyposażenie. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Konkurencja (Sharan i podobne, Renault Espace) jest bez szans.
Dziennik kosztów dla Citroen C8 2.0 i 16V 138KM 101kW
11,0
12,2
~Fan cytrynek
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Jak na razie bez zastrzeżeń, poza irytującymi drobiazgami: różnice między specyfikacją, a dostarczonym egzemplarzem, dodatki z fabrycznego katalogu, no i to durne podniesienie podłogi przed pasażerem 1 rzędu i akumulator w kabinie (ostatnio widziałem w Nysie, ale to było dawno)
~Adamute
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Wygodne i praktyczne auto, na razie nie zawiodło. Wycieczki po Europie bez usterek. Trochę za głośne.
~Dycy
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Kupowałem go z mieszanym uczuciem mój pierwszy Francuz a mam go najdłużej z dotychczasowych pojazdów.
Van 2.0 i 16V 138KM 101kW
Bardzo fajny wóz, trochę świruje elektryka (pierdoły) i plastiki, ale to głupstwa. Ogólnie bezawaryjny, duży i bardzo wygodny.