Oceny DS 3

Najnowsze oceny DS 3

4,1
~CK
Hatchback (Citroen) 1.6 e-HDi 92KM 68kW
Auto bardzo ekonomiczne w tym silniku, kilka razy udało mi się przejechać na pełnym baku ponad 1000 km. Usterek mechanicznych brak, jedynie irytujące usterki spowodowane średnim wykonaniem wnętrza - zerwana linka składająca siedzenie przednie, niby błachostka, a naprawa bardzo długa i skomplikowana. Jak to we francuzie elektryka żyła swoim życiem, samoczynnie zmieniająca się głośność radia, powtarzające się usterki szyb elektrycznych. Ogólna...
~Cappy
Cabrio Facelifting 2014 (Citroen) 1.6 THP 165KM 121kW
Świetne autko, jazda bez dachu jest cudowna i jeszcze można nim sterować do 120km/h. Na prawdę francuzom bardzo udał się ten samochodzik. To jest jedno z tych aut z których nie chcesz wysiadać, ale jak już wysiądziesz to się obracasz i uśmiechasz. Auto bardzo zaskakuje, na trasie jest niesamowicie wygodne, chociaż i tak najlepiej czuje się na górskich serpentynach, nigdy, w żadnym aucie nie miałem takiej frajdy z jazdy, prowadzi się leciutko...
~Romek
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Samochód bardzo dobrze się prowadzi. Dobry całkiem precyzyjny układ kierowniczy. Myślę, że mógłby być trochę mocniejszy bo brakuje czasem jednak mocy i jak na 1 tonę wagi to 120 KM radzi sobie jedynie w miarę. Na plus komfort w środku, wygodne siedzenia i dobrze działająca elektronika. Z minusów to jednak pojawiające się usterki tj. sprzęgło (100 tys), urwany pasek od pompy (90 tys), pęknięte spręzyny tył (70 tys) i przód (90tys). Warto...
4,1
~idaft
Hatchback (Citroen) 1.6 THP Racing 203KM 149kW
Bardzo dobrze prowadzący się hatchback. Bezpośredni układ kierowniczy, który jest świetny do jazdy na co dzień i pozwala poszaleć w zakrętach. Nie jest strasznie twardy, fotele bardzo dobrze trzymają. Ciężko znaleźć dobry egzemplarz w rozsądnej cenie, ale jeśli komuś podoba się bryła - warto. Rozsądna ilość miejsca z tyłu, bagażnik - jest. W podobnym przedziale cenowym porównywałem z Mini Cooper One S - wygrał DS3.
2,7
~moto_auto_fan
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
zachwyty nad tym samochodem z silnikiem THP to kpina, jeden z najgorszych motorów jakie widziała motoryzacja, trudno nie zauważyć, że pozytywy pochodzą od "bot'ów", a może boty mają więcej IQ od ludzi? mimo wszystko design bardzo ładny i jest to najmocniejszy punkt tego samochodu, wygląd
~Mateusz
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Jest do dobry samochód, chociaż ma kilka wad. Powolna skrzynia automatyczna czy niedomagające silniki są na pewno w czołówce tychże. Mimo tego samochód jest niezawodny, wygodny i ma ponadczasowy wygląd.
2,9
~Uboot
Hatchback Facelifting 2014 (Citroen) 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto, poza wyglądem bardzo mnie rozczarowało. Kiepskie prowadzenie, sprawia wrażenie że kierownica nie jest połäczona z kołami. Słabe wygłuszenie kabiny. Zegary nieczytylne. Zle zestopniowana skrzynia biegöw. Slabej jakosci plastiki we wnetrzu. Plusy za małe spalanie.
~Totylkoja
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Zwinne, zgrabne, mimo pozorów całkiem wygodne i ...pojemne. Brykałem 306ka i miejsca jest w środku jak dla mnie tyle samo. Dobrze prowadzi się, dość twarde zawieszenie ale plecy nie bola na każdym wyboju. Co ciekawe mimo dość niskiego zawieszenia dzielnie przedziera się przez zimowe zaspy. Zderzak zgarnia niżej śnieg niż podłoga samochodu dla tego nie ,,zawiesi się" w głębokim śniegu.
~Michał Frix
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Auto jest godne polecenia, do zakupu zachęcił mnie program Top Gear w którym to DS3 zostało wybrane samochodem 17 serii. Jeździ się przyjemnie, jest zgrabne i dynamiczne. Jedynym minusem jest jego cena, a co za tym idzie drogie części. Ja na całe szczęście przez 13 miesięcy użytkowania nie musiałem dołożyć do niego nawet złotówki (pomijam wymianę oleju i filtrów, bo to standard).
~Jacek_Sz
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Samochód godny polecenia dla osoby, która lubi się wyróżniać. Lubi coś więcej niż tylko praktyczność samochodu. O komforcie znanego z Citroenów można zapomnieć, ale dzięki sztywnemu zawieszeniu samochód świetnie trzyma się drogi.