Citroen DS3 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Citroen DS3
lista silników Citroen DS3
Mniej

Oceny Citroen DS3

16% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,97)

dodano 19.10.2016 przez

Samochód godny polecenia dla osoby, która lubi się wyróżniać. Lubi coś więcej niż tylko praktyczność samochodu. O komforcie znanego z Citroenów można zapomnieć, ale dzięki sztywnemu zawieszeniu samochód świetnie trzyma się drogi.

dodano 26.05.2016 przez

Samochód spełnił oczekiwania, jest bardzo zwrotny, dobrze się prowadzi, diesel zachęca do szybszej jazdy, a przy tym bardzo mało pali, rewelacyjnie się nim parkuje, widoczność jest dobra.

dodano 26.01.2014 przez

Kupiłem dsa i jestem bardzo zadowolony z tego auta.Całokształt dopracowany w każdej kwestii Silnik r.e.w.e.l.a.c.y.j.n.y!doskonale przyśpiesza i prowadzi się auto

dodano 18.08.2014 przez

Fajne auto do miasta i krótkie wycieczki. Daje bardzo dużo frajdy z jazdy przez bardzo dynamiczny silnik i fajnie zestrojone zawieszenie.

dodano 12.11.2013 przez

BARDZO MNIE ZASKOCZYŁ TEN SAMOCHOD NIE KUPIŁBYM GO JUZ CHOCIAZ CHCIAŁEM, JEDYNE CO JEST ŁADNE TO WYGLAD ALE SILNIK JAK NA 1.6 TO MUŁ

dodano 26.01.2014 przez

Znakomity pod wszystkimi względami można by się długo rospisywać lecz po co jak ktoś kupi to auto bedzie wiedział o czym mówię

dodano 30.01.2014 przez

FAJNE ZGRABNE AUTO Z PAZUREM I DOBRĄ MOCĄ DS JEST ŚWIETNIE WYKOŃCZONY STYLIZACYJNIE BARDZO ŁADNE WNĘTRZE

dodano 26.01.2014 przez

stylizacja wnętrza oraz nadwozia + dodatkowo znakomity silnik Z TURBODOŁADOWANIEM to CUD TECHNIKI !

dodano 26.01.2014 przez

fantastyczny samochód przyśpieszenie rewelacyjne idealny do miasta i na trasę znakomite auto

dodano 28.01.2014 przez

CO TU SIĘ DŁUGO ROZPISYWAĆ CITROEN DS3 1.6THP JEST JEDNYM SŁOWEM ŚWIETNY! FANTASTICO