Oceny DS 3 Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW 2009-2014

Najnowsze oceny DS 3 Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW 2009-2014

2,7
~moto_auto_fan
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
zachwyty nad tym samochodem z silnikiem THP to kpina, jeden z najgorszych motorów jakie widziała motoryzacja, trudno nie zauważyć, że pozytywy pochodzą od "bot'ów", a może boty mają więcej IQ od ludzi? mimo wszystko design bardzo ładny i jest to najmocniejszy punkt tego samochodu, wygląd
~Totylkoja
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Zwinne, zgrabne, mimo pozorów całkiem wygodne i ...pojemne. Brykałem 306ka i miejsca jest w środku jak dla mnie tyle samo. Dobrze prowadzi się, dość twarde zawieszenie ale plecy nie bola na każdym wyboju. Co ciekawe mimo dość niskiego zawieszenia dzielnie przedziera się przez zimowe zaspy. Zderzak zgarnia niżej śnieg niż podłoga samochodu dla tego nie ,,zawiesi się" w głębokim śniegu.
~Michał Frix
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Auto jest godne polecenia, do zakupu zachęcił mnie program Top Gear w którym to DS3 zostało wybrane samochodem 17 serii. Jeździ się przyjemnie, jest zgrabne i dynamiczne. Jedynym minusem jest jego cena, a co za tym idzie drogie części. Ja na całe szczęście przez 13 miesięcy użytkowania nie musiałem dołożyć do niego nawet złotówki (pomijam wymianę oleju i filtrów, bo to standard).
~Jacek_Sz
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Samochód godny polecenia dla osoby, która lubi się wyróżniać. Lubi coś więcej niż tylko praktyczność samochodu. O komforcie znanego z Citroenów można zapomnieć, ale dzięki sztywnemu zawieszeniu samochód świetnie trzyma się drogi.
~Zdzisław
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Dramat. W ciągu roku włożone 15 tys zł. Silnik żre olej, niszczą się szybko turbo , silniki padają jak muchy. Odradzam wszystkim motor 1.6 thp.
~KorNaTa
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Fajne auto do miasta i krótkie wycieczki. Daje bardzo dużo frajdy z jazdy przez bardzo dynamiczny silnik i fajnie zestrojone zawieszenie.
~Paweł
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
FAJNE ZGRABNE AUTO Z PAZUREM I DOBRĄ MOCĄ DS JEST ŚWIETNIE WYKOŃCZONY STYLIZACYJNIE BARDZO ŁADNE WNĘTRZE
~MAREK i ANIA
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
CO TU SIĘ DŁUGO ROZPISYWAĆ CITROEN DS3 1.6THP JEST JEDNYM SŁOWEM ŚWIETNY! FANTASTICO
~viktor
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
Kupiłem dsa i jestem bardzo zadowolony z tego auta.Całokształt dopracowany w każdej kwestii Silnik r.e.w.e.l.a.c.y.j.n.y!doskonale przyśpiesza i prowadzi się auto
~Martusia
Hatchback (Citroen) 1.6 THP 156KM 115kW
stylizacja wnętrza oraz nadwozia + dodatkowo znakomity silnik Z TURBODOŁADOWANIEM to CUD TECHNIKI !
DS 3 Hatchback (Citroen)