Oceny DS 4 I Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW 2011-2015

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny DS 4 I Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW 2011-2015

~Bartosz
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Kupiłem auto używane z 2011r 30k przebiegu. Po 2 miesiącach jazdy i 2k przebiegu nie znalazłem w aucie żadnego uciążliwego problemu. Pozycja za kierownicą, stylowy świetnie wykonany kokpit, wielofunkcyjna kierownica, a przede wszystkim świetne fotele nie pozwalają opuścić samochodu bez jeszcze jednej krótkiej chwili zachwytu. Auto diametralnie zmieniło moją opinię na temat Francuzów, stworzyli oni piękne, niespotykane auto które jednocześnie...
~Grzegorz
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Początkowo podchodziłem bez emocji. Jednak teraz jestem bardzo zadowolony z autka. Po prostu mile mnie zaskoczył. To wszystko tak elegancko zrobione. Bo te detale mówią "patrz jaki jestem doskonały".
~Zhang
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Auto wygodne i ciche. Wygląd i wyposażenie - nie jest to górna półka ale też więcej niż masówka. Ciągle robi wrażenie na ulicy i przyciąga uwagę - rzadko spotykane. To też jakiś plus w zalewie ciągle tych samych aut.
~DeeSiak
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Jestem mile zaskoczony, auto robi wrażenie na drodze i na parkingach. Wewnątrz daje poczucie marki premium, chromowane wstawki, skórzane dodatki, wysoki panel środkowy. Bardzo wygodne fotele z funkcją masażu. Świetnie wygląda i świetnie się prowadzi. Ni to SUV ni to coupe, klasa sama w sobie, trudno porównać z jakimś innym autem.
~citro
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Dotychczas w ogóle nie interesowałem się tą marką ale po wypuszczeniu linii DS zmieniłem zdanie. W końcu Citroen rozpoczął produkcję nie tylko wygodnych ale również ładnych i przyzwoicie spalających samochodów.
~Kazimierz
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Auto bardzo fajnie wygląda i jest bogato wyposażone wygodne fotele troche gorzej z zawieszeniem i malo dynamiczny silnik.
Dziennik kosztów dla DS 4 I Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
9,1
3,7
~Agata
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Auto ciekawe z wyglądu, przykuwa uwagę, mało spotykane na drogach. Sprawia wrażenie luksusowego :-) Nie jest dla mężczyzn o dużych gabarytach.
~Artir
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
UWAG! Zepsuł mi się termostat silnika. Pojawia się komunikat oraz auto nie chce czasami odpalić. Nie naprawiajcie sami tylko jedzcie do Citroena. Wymiana bezpłatna w ramach akcji serwisowej! (Bezawaryjność (poważne usterki))
~daro1202
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Kiedy się jeździ spokojnie i zgodnie ze wskazaniami asystenta zmiany biegów pali śmiesznie mało. Ale kiedy mu się depnie, to idzie do przodu - wiadomo, to nie formułą, ale silnik spokojnie radzi sobie z samochodem. (Silnik)
~ds4
Hatchback (Citroen) 1.6 VTi 120KM 88kW
Auto do 120km/h jest doskonale wyciszone, jedyne co słychać do pomruk silnika, natomiast powyżej 120 słychać wyraźnie szelest przecinanego powietrza co na dłuższą jazdę może drażnić. (Wyciszenie)
DS 4 I Hatchback (Citroen)