Citroen Evasion II 2.0 HDi 109KM 2000-2002 - Oceń swoje auto

Ocena Citroen Evasion II 2.0 HDi 109KM 2000-2002

Citroen Evasion II 2.0 HDi 109KM 2000-2002

z przebiegiem 149 000 km, wyprodukowany w 2001 roku
~Krzysztof W.
dodał ocenę 24.04.2009 21:07:40, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto Volvo V40

Zakochałem się w tym aucie.Fajne wygodne rodzinne auto do miasta i na dłuższe wypady poza miasto.Bardzo pakowne, rower, wózek dziecięcy wszystko się zmieści bez stresu.Nic nie skrzypi.Plastiki rewelacyjnie spasowane i dobrze wykonane(wiem bo pracuje w tej branży) Po prostu prawdziwy, rasowy VAN.

Jestem pod wrażeniem kultury pracy silnika.Jest niesamowicie elastyczny i bardzo dynamiczny jak na gabaryty auta.No i bardzo cichy.

Po 8 latach bez zgrzytów i przycięć.Wszystkie biegi wchodzą płynnie i pewnie.

Rewelacyjny.Auto na bieżąco serwisowane i konserwowane.Pewna jakość !!!Tym autem się płynie...

Tutaj bije na głowę wszystkie auta.Widoczność jak w motolotni:>

Mam 196 cm wzrostu i już wiem ze nie zamienię tego auta na inne, no może na C8;) fotele pewnie trzymają na zakrętach, przy przejechaniu przez cala Polskę nie czułem zmęczenia.Fajne wygodne auto rodzinne !!!

Szybko odparowuje, reszta bez zastrzeżeń.

Jak w autobusie.

Powyżej 130 już słychać szumy powietrza i silnik, ale nie ma co się dziwić, przecież to nie łezka;)no i diesel.

Citroeny są mega oszczędne...

Spalanie 2.0 HDi 109KM 2000-2002

Diesel [l/100km]
7,0

7,0

7,5

6,5

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Pełen ocynk.Zero rdzy !!!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 2.0 HDi 109KM 2000-2002