Oceny Citroen Evasion II 2.0 HDi 109KM 80kW 2000-2002

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen Evasion II 2.0 HDi 109KM 80kW 2000-2002

~mustafa ali
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Jestem zachwycony po 2 latach użytkowania podjąłem decyzje że będę nim jeździł aż do "zajechania" za 6-7 tyś zł nie ma alternatywy, oprócz wymiany pompy wspomagania ( która były popsuta przez poprzedniego właściciela ) NIC w nim nie naprawiałem przebieg 2 lata około 45 tyś KM
~yanki12@wp.pl
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Doskonałe auto z typu van dosłownie wół roboczy do mojej firmy. Moge wozić ludzi lub sprzęt ma wszechstronne wnętrze.Mieści się bez problemu w normalnym garażu.Mało pali i dobrze się prowadzi.Żałuję że wcześniej takiego nie miałem.
~Krzysztof W.
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Zakochałem się w tym aucie.Fajne wygodne rodzinne auto do miasta i na dłuższe wypady poza miasto.Bardzo pakowne, rower, wózek dziecięcy wszystko się zmieści bez stresu.Nic nie skrzypi.Plastiki rewelacyjnie spasowane i dobrze wykonane(wiem bo pracuje w tej branży) Po prostu prawdziwy, rasowy VAN.
~portland
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Zawsze mogłoby być lepiej w końcu autko ma już swoje lata i nieco odbiega od standardów jakie teraz obowiązują. No ale za taką kasę nie ma co wybrzydzać.
3,2
~roberto66
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
fajny van może brzydszy od vw sharana lub galaxego lecz gorzej się go prowadzi zbyt miękki ale lepszy silnik
~Łukasz Matuszewski
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
ciekawe auto , chyba troche niedocenione , najbardziej przekonuje w czasie eksploatacji a nie na pierwszy rzut oka , polecam :najlepiej z 2.0 HDI , lub 2.0 Turbo benzyna( ale to ma kopa!)
~Chris72Stosunkowo tanie
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Stosunkowo tanie auto-tansze od porownywalnych wielkoscia konkurentow- troszke mniejsze ale bardzo funkcjonalne. (Stosunek jakość/cena)
~Kuba
~janio81
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Silnik HDi to rewelacja. Elastyczny jak diesel a przyspiesza jak benzyniak. (Silnik)
~janio
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Była jedna wada fabryczna - przy dużym mrozie ciekł filtr paliwa. Po wymianie O.K. (Bezawaryjność (drobiazgi))