Oceny Citroen Jumper I

Najnowsze oceny Citroen Jumper I

3,2
~Maciek
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
silnik mógł by być td. ale jak ktoś normalnie jeździ to wystarczy. max predkość z która jechałęm to 150km/h przydał by sie 6 bieg, ze wzgledu na duze spalanie:-( wacha sie od 10-13l, troche przykrutkie biegi, strasznie słabe zawieszenie praktycznie co rok trzeba robic przód. a nie dzwiga wiekszych ciezarów jak 1tona. Pake polecam wygłuszyc wata szklana zmniejszy ona hałas w szoferce. problemy z rozrusznikiem, alternatorem, ale te problemy...
4,1
~Semmerling
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Wół roboczy, przez parę lat eksploatacji tylko raz odmówił posłuszeństwa przez rozrusznik. Męczą pierdoly A to klamka odpadnie A to immobilaizer się zawiesi ale lubię swojego jumpera za przejechanie kilometry.
~miszek
Furgon 2.0 HDI 84KM 62kW
jest to 2.0 HDI z grudnia 01 , więc jeszcze w starej \"budzie\" od nowości serwisowany w serwisie w Niemczech , kupiony od 1 właściciela który o niego dbał dlatego może jeszcze mnie niczym nie zaskoczył nie przyjemnym
3,7
~robert213@poczta.fm
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Ogólnie jestem zadowolony,serwis we wlasnym zakresie czyli u znajomego mechanika bo serwis citroen to porażka.Przebieg to niecałe 100 tys(zmaiana silnika w niemieckim serwisie),ile bylo najechane na starym silniku nie mam pojęcia.
~AsaEl
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Po rozwiazaniu problemu z wcześniejszymi usterkami autko było by całkiem przyzwiote, Tak duża ilość Elektroniki w aucie nie zawsze wychodzi na dobre np serwis wprost powiedział że nie naprawi tego, do dnia dzisiejszego nie znalazłem śmiałka co zabrał by sie za sprawdzenie instalacji świecy płomieniowej
3,6
~Grzegorz
Furgon 1.9 D 92KM 68kW
Nie miałem większych problemów oprócz wspomagania kierownicy-horror cenowy.Polityka frncuzkich firm dotyczące części zamiennych orginałów wzięte z księżyca.Te same części kupione w Fiacie to 1/3-1/2 ceny w Citroenie.Oringi jak puszczą to trzeba wymienić całe wspomaganie a to koszt za część 5000,- zł.+robocizna
3,8
~bkopka@tnp.pl;Bartek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Kupiłem auto okazyjnie od pierwszego właściciela który o nie nie dbał ( wręcz je zapuścił). Wpakowałem w nie około 4000 zl i teraz chodzi jak marzenie. Dory jako auto na trasy do 500 km, odradzam 2.8 hdi jako dostawczak miejski - zbyt wiele pali, i nie potrzeba do tego 130 KM. Ogólnie jestem zadowolony
~Krzysztof
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Samochód niezawodny, pewny, ekonomiczny, wygodny,łatwy w naprawie i obsłudze z niezawodnym silnikiem.
2,3
~PABLO
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
NIGDY WIĘCEJ LEPIEJ KUPIĆ STARSZEGO VW - WIEKSZA SZANSA ŻE WRÓCI SIĘ NA KOŁACH DO DOMU
2,5
~Jedras
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Robiąc ok 8 tysięcy miesięcznie oczekiwałem lepszej jakości. Odradzam ten samochód, a na pewno z tym silnikiem, i nie oceniam tu serwisu Citroena.