Oceny Citroen Saxo 1.1 i 54KM 40kW 1996-1999

Citroen Saxo 1.1 i 54KM 40kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Saxo 1.1 i 54KM 40kW 1996-1999

~wbdb
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
Ogólnie zadowolony i to bardzo. Kupiłem go jak miał 7 lat i 90 tys. przebiegu. W dwa lata zrobiłem 70 tys. km. Nigdy nie stanął na drodze. W międzyczasie robiłem zawieszenie z przodu, wymieniłem akumulator i tłumik, ale to chyba normalne przy wieku i intensywności eksploatowania.
~manson
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
Zaden samochod nie jest pozbawiony wad, ale akurat wady saxona wogole mi nie przeszkadzaja, a zalet ma wiele. Jest tani przy zakupie jak rowniez w eksploatacji. Ze wzgledu na wymiary niema problemow z parkowaniem. W dwie osoby mozna nim spokojnie pojechac w dluzsza trase.
~Mariusz
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
Kupując miałem większe oczekiwania (ale może zbyt wygórowane). Najgorzej wypada skrzynia biegów - jest denerwująca, zmiany nie zawsze są bez zarzutów, przy dużym mrozie makabra, lepiej uruchomić go 10 min przed jazdą i poczekać aż się rozgrzeje. Ale jest niezawodny, tani w utrzymaniu i nieźle wygląda (jeszcze). Ogólnie godny polecenia.
3,5
~AROOO
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
Autko ładne.linia klasyczna. Bardziej dla kobiety. Ciepłe wnętrze.
2,6
~pawel.vin@interia.pl
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
auto wygodne i dajace przyjemnosc z jazdy, ale psuje sie, czesto , co ogranicza zaufanie do mozliwosci i ogranicza jego uzytecznosc, nie korodowal
~maciejewski@inop.poznan.pl
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
Po 10 latach eksploatacji, przy regularnym serwisie, auto bez zarzutu.
Dziennik kosztów dla Citroen Saxo 1.1 i 54KM 40kW
6,8
5,1
3,7
~godofff
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
nie najgorzej jeśli ktoś nie potrzebuje auta do szybkiej jazdy ani nie mieszka w górach bo np z podjazdem jak sie wyjezdza z noweg sacza w storne krakwoa to ciezk idize zawsze z reguły na 2 biegu
~RKEG
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
MAM AUTO OD ROKU I JNIGDY MNIE NIE ZAWIODŁO - CO TU WIĘCEJ PISAĆ?
~wujekxxx@o2.pl
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
polecam to auto kto jako dojazdowe do pracy, na autostrady raczej slabe ale i tam sobie radzi
~Maciek_Syta
Hatchback 1.1 i 54KM 40kW
Samochod lubie, trudno sie nie zakochac, choc przydaloby sie troche wjecej mocy.