Oceny Citroen Saxo 1.4 i 75KM 55kW 1996-2004

Citroen Saxo 1.4 i 75KM 55kW 1996-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Saxo 1.4 i 75KM 55kW 1996-2004

~zabo6364
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jeździłam tym autkiem 18 lat, kupiłam okazyjnie jak miało kilka miesięcy. To najlepszy zakup w moim życiu. Z żalem zmieniłam na nowsze. Aż się boję jak to nowe będzie się sprawiało, zwłaszcza, jak słyszę, że wszyscy mówią, że te nowe auta są takie słabe. Nie miałam z nim większych kłopotów, nigdy mnie nie zawiódł, nie rozkraczył się na drodze, jeździł super i jeździ aż do teraz. Wymieniałam olej, lałam benzynę i jeździłam. Nieprawda, że tylko...
~ICEQBA
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Fajne auto za niewielkie pieniadze. Wersja nadwozia VTS naprawde fajnie wyglada. 14 calowe aluminiowe felgi wygladaja naprawde fajnie i nie daja komfortu taczki. Ogolnie polecam ze wzgledu na ekonomicznosc silnika!!
3,4
~premier76
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Gdyby nie liczba usterek w ostatnich 3 miesiącach to powiedziałbym, że bardzo fajne auto do jazdy po mieście i wożenia dzieci do przedszkola (szczególnie w wersji 5-drzwiowej). Dość duży bagażnik w porównaniu do konkurentów.
3,3
~mir
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
auto daje wiele frajdy, bardzo dynamiczne i szybkie przy malym spalaniu. bardzo pojemny bagaznik. zawieszenie w vts jest raczej malo komfortowe ale w takim aucie przeciez nie o to chodzi.wazne jest to aby nie zaniedbywac przegladow.
3,6
~lukas
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ten typ jest troche "usportowiony"VTL1.4i moge go polecic jak i panom tak i pania silnik dobrze radzi sobie z samochodem niejest zbyt duze spalanie wykonczenie tez dobre OPRUCZ niepdswietlanej przedniej kolumny naprawde w nocy nic NIEWIDAC!!! A tak pozatym moim zdaniem dobre autko na miasto i male i zwrotne wygodne i zrywne bezpieczne mialem 2-poduszki powietrzne brak ABS ale jaest moim zdaniem OKI
2,4
~ZNAM Z AUTOPSJI
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
oprócz tego że mam sentyment do tego samochodu i że nadal mi się bardzo podoba to nie ma żadnych innych pozytywnych rzeczy, i doszedłem do wniosku zresztą jak wiele osób mi mówiło żeby nie kupować francuza i teraz sam się o tym przekonałem
Dziennik kosztów dla Citroen Saxo 1.4 i 75KM 55kW
~wwoojtek@interia.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
fajny zwonny i ekonomiczny samochodzik w sam raz na miasto jak i na dłuższą trase. Silnik 1.4 (75 KM) robi z niego fajny samochodzik sportowy, bardzo dynamiczny nie zaleznie od obciazenia, spalanie na poziomie dobrym, oszczędny. Mam go 2 miesiąc, jeste happy, kupilem go przypadkowo i okazjonalnie wiem ze malo strace na nim. generalnie samochod godny polecenia (z tym silnikiem)
2,9
~Magda
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
zdecydowanie wolę większe samochody i trochę wyższej klasy - pomimo, że większość uważa, że dla kobiet jest on odpowiedni - to nie podzielam tego zdania - za mało miejsca w bagazniku, ciężko się prowadzi, źle wyprofilowane siedzenia - komfort jazdy - fatalny, już nie powiem o serwisie, który pchce tylko od człowieka wyciągnąć pieniądze, anie nie potrafi rozpoznać drobnej usterki
~TIGER
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Polecam.Jeżdzi super, na prostej 180km/h z górki wycisnąłem 200, i to wszystko za 6.5 l/sto.Nikt się nie spodziewa,że to małe autko może tak gnać po zakrętach. Do szybkiej jazdy przydały by sie lepsze tarcze hamulcowe, ze 180 ciężko się hamuje. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, wóz jak rękawiczka. A kiedyś miałem BX 1.4 TGE i on był doskonały( szkoda że go sprzedałem)
3,7
~MariuszS600
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak na francuza i opinie o nim jest dobrze. Zawsze to młodsze auto niz golf II no moze ciut bardziej delikatne.Auto godne polecenia do miasta zwrotny z silnikiem 1.4 ekonomiczny i elastyczny.