Oceny Citroen Xantia I Liftback 1.8 i 101KM 74kW 1993-1998

Citroen Xantia I Liftback 1.8 i 101KM 74kW 1993-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Xantia I Liftback 1.8 i 101KM 74kW 1993-1998

~Citromaniak.
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Witam. Może komuś się przyda jeszcze moja opinia. Czy kupiłbym Xantię po raz drugi? Zdecydowanie tak. Auto jest naprawde wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, tylko zanim zdecydujesz się na kupno, musisz znaleźć kogoś, kto choć trochę się zna na zawieszeniu. Wbrew pozorom nie jest skomplikowane w cale w naprawie, przynajmniej podstawowa wersja bez hydractivu, ale niestety, większość ludzi, którzy uważają się za mechaników, powie, że tego nie...
~miroslaw998
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Świetne auto.Na tym mógłbym zakończyć opis jako że mając przegląd aut tych posiadanych oraz tych z którymi miałem do czynienia choćby z tytułu pracy w jednym z salonów samochodowych.Pomijam nawet fakt że kupując tak stary samochód,zdawałem sobie sprawę że czeka mnie masa pracy.Ja także się starzeję i zamiast \"ulżyć\" sobie to wpakowałem się w auto z tamtego stulecia.Pierwszym i w zasadzie decydującym czynnikim był fakt że na aucie nie...
~zaszary@op.pl
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
przez 5lat eksploatacji przejechałem 120tys, auto nigdy mnie nie zawiodło, o komforcie nic nowego nie napiszę poprostu jest znakomity, jedyne co może przeszkadzać to zbyt "mocne" (wg. mnie oczywiście) wspomaganie kierownicy. Pozdrawiam wszystkich CYTRYNIARZY
~piotrch
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Xantia to auto które można pokochać. Wsiadam, przytula mnie fotel i mogę bez większego zmęczenia jechać wiele godzin. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, zawsze o własnych siłach wraca do domu. Nie jest zbyt awaryjna, ot po prostu to co się zużyje.
~Peterson
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Samochód jest bardzo komfortowy, idealnie spisuje się na polskich drogach. Jest bardzo dobry na miasto a na trasę jest doskonały (nawet po przejechaniu 500km nie czuje się dużego zmęczenia). Zapewnia dużo miejsca w kabinie, bagażnik też nie należy do małych (choć mógłby być trochę większy).
~mariusz
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
bardzo dobre rodzinne auto i bardzo nidoceniane w rp ,awaryjnosc zawieszenia hydro to mit, wykonanie auta i komfort jazdy przewyzszają wiele . faworyzowanych na rynku niemieckich konstrykcji(passat mondeo golf vectra) ale to jest kwestia gustu
~Pawel
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Cóż.. mogę sporo powiedzieć o tym aucie osobiście przejechałem nią ponad 450 000km Na Polskich drogach.Mam porównanie z innymi auatmi (praca) W środku nic nie trzeszczy ,tapicerka wygląda jak nowa(bez pokrowców)Auto do bardzo komfortowego przemieszczania się na dużych odległościach.Odpowiednio serwisowane odpłaca się dużą niezawodnością a opowieści o delikatnej hydraulice można włożyć między bajki. Ech,żeby c-5 takie było....
3,7
~HUbert S.
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Od zawsze się kochałem w tej cytrynce. Ma coś w sobie - może tą szeroką pupcie (porównałbym ją w dziale motoryzacji do Jennifer Lopez wśród aut). Tyłeczek to ona ma, no i jak ładnie podnosi ją do góry... :0) Panowie, Nasze kobiety mogłyby się uczyć od Xantiuni wielu pozycji :0)
4,1
~adama35@op.pl
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
po niemczech na ich paliwie wyciągłem 200km/h a przyspieszenie od 0km/h do 100km/h osiągnołem w 11sek.na polskich drogach nie próbowałem bo strach.Wymieniłem LHM i jest cudnie ABS działa doskonale inaczej jak w innych autach żadnych poważanych usterek mam ją od sierpnia i jest wspaniała
3,8
~grzegorz.c@interia.pl
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Jeśli dbasz o samochód, w porę reagujesz na \"niedomagania\" może się obejść małym kosztem i z pewnością odwdzięczy się komfortem jazdy.
Citroen Xantia I Liftback