Oceny Citroen Xantia II Liftback 1.9 TD 90KM 66kW 1998-2001

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen Xantia II Liftback 1.9 TD 90KM 66kW 1998-2001

~roberto19787@wp.pl
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Auto posiadałem przez 1,5 roku zrobiłem nim 130 tyś. km 3 razy zmieniałem opony (fakt kupywałem używane), usterki opisane to nic poważnego, normalne we wszystkich autach, samochód jeżdzil u mnie codziennie. Na ropie i na czerwonym woziłem osoby ale i różne ciężkie rzeczy (super że się stabilizuje w poziomie można pakować w niego ile się da i nie trze o ziemię) ciągałem przyczepę z jachtem dwa razy na mazury (300km w jedną stronę) masa jachtu z...
~Krzysztof Manitius krszysztof.manitius@wp.pl
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Oceniam samochód doskonale. Praktycznie tylko są dwa poważniejsze mankamenty. Fotele oraz dostęp do tanich i myślących mechaników. ASO jest permanentnie drogie (drogie części w ASO, przeglądy). Części i materiały ekploatacyjne należy kupować poza ASO. Wychodzi czasami o połowę taniej, albo i lepiej. Auto wymaga od właściciela pewnej praktyki i choć minimalnej wiedzy o specyfice konstrukcji samochodu.
~tom
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
bardzo zadowolony - proste, ergonomiczne i trwałe rozwiązania, dużo przestrzeni w środku, ładna sylwetka, ekonomiczny silnik
3,7
~aprilness
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Poprzednio juz jedna Xantie mialem - potem Laguna i wróciłem do Xantii - chyba nie musze mówić że jest OK
~Marek
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód niedoceniany - bo to Francuz. Ale gdy się przyjrzeć do na głowę bije niektóre odpowiedniki niemieckie i japońskie.
~Xantimaniak
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Świetny samochód - polecam wszytskim którzy chcą świetny samochod za niewielkie pieniadze, zawieszenie jeśli o nie dbamy jest bezawaryjnie i niedrogie w utrzymaniu (tansze niż niejeden resorak)
~Kamil3383
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
do 5 tys mozna kupic taka fure;) polecam kazdemu jako 1 auto:) (Stosunek jakość/cena)
~wojtek
4,1
~karkeram
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Częste wymiany łączników stabilizatora, nie są zbyt drogie ale upierdliwe. Niestety to wina naszych kochanych dróg. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~kubbi
Citroen Xantia II Liftback