Oceny Citroen Xsara I Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen Xsara I Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2000

~Filip
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Naprawdę jeżeli ktoś chce dobrego diesla w przyzwoitej cenie polecam z dłonią na sercu. Jestem młodym człowiekiem nie chciałem golfa w tdi, których mnóstwo jeździ. Chciałem coś innego. Samochód zakupiłem od cioci z niemiec i wiem co mam. Silnik naprawdę jest wspaniały.
~xxx
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko sprawuje się dobrze, nie ma z nim żadnych problemów. Wyciszenie jest ok. Samochód prowadzi się dobrze, wszystko widać, sporo schowków, dzielona tylna kanapa ( 3 miejsca), dzieci zadowolone, złożenie siedzenia z tyłu daje stolik dla dziecka, oprócz tego stoliki zamontowane z tyłu siedzeń kierowcy i pasażera z przodu- rewlka. Dużo miejsca, przyjemnie prowadzi się autko. Serwisowanie autka, polecam Citroena przy Puławskiej.
~Andrzej
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
fajne autko za rozsądne pieniądze. Karoseria jest ocynkowana, mam trochę drobnych odprysków od kamieni i nic tam nie rdzewieje, podłoga też jest OK. Myślę że nie ma sensu przepłacać za np. Niemieckie auta - ale oczywiście to tylko moja opinia.
~gkri@kki.net.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
nie ma takiego ładnego samochodu z tego typu silnikiem w tej cenie i z takim wyposażeniem I na koniec rada dla wszystkich. Jeżli juz macie zamiar zrezygnować z orginalnego radia Cytryny i chcecie korzystać z orginalnego sterowania z kierownicy to najpierw bardzo dokładnie sprawdźcie czy dany producent ma w ofercie przejściówkę, a z tego co wiem żaden producent nie oferuje jeszcze takich do samochodów z roczników 2000 i 2001 do wcześniejszych...
~piotr
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Dla osoby bez duszy rajdowca auto może się podobać.
3,3
~sebastian
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
jak wyżej : cena paliwa i części, to jest za drogo.
3,8
~anakin9
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Wg mnie bardzo dobre auto za niezbyt duze pieniadze. polecam silnik 2.0 HDI. Auto mam juz prawie rok i nie stanelo na drodze :)
~tomo11
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Czego tu chcieć za te pieniądze. Oszczędny , cichy , szybki , wygodny. Dla \"singla\" akurat. Polecam.
~Marek
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Super auto, zadnych napraw, usterek, 5l/100km w trasie w mieście 7,5 teraz.
~nocny_napoleon
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Wbrew pozorom na tego francuza można liczyć. Każdy kto wybierze ten model nie będzie żałował. Bardzo rozsądny wybór.
Citroen Xsara I Hatchback