Ocena kierowcy - Citroen Xsara I Hatchback

anakin9, 12 lat temu
Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Citroen Xsara I Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2000 - Oceń swoje auto
Wg mnie bardzo dobre auto za niezbyt duze pieniadze. polecam silnik 2.0 HDI. Auto mam juz prawie rok i nie stanelo na drodze :)
Silnik 2.0 HDI chodzi jak zloto. nie mam z nim najmniejszych klopotow. Wymieniac olej , pasek , filry... jednym slowem dbac o niego i tylko lac benzynke :) nastepne auto bedzie z tym samym silnikiem.
W miare ok , ale haczy jedyneczka czasem...
Auto bardzo dobrze trzyma sie drogi , chociaz niedawno wymienialem tylna belke na regenerowana. po tej wymianie jest bardzo dobrze.
Do przodu swietnie , do tylu z racji ze mam wersje Coupe juz gorzej , przez co zaliczylem slupek...
Auto wygodne , wszystko jest pod reka :)
Mam problem z parujacymi szybami , wiec czas wymienic filtr ;)
Dla kierowcy i pasazera super !!! natomiast z tylu tylko i wylacznie dzieci lub niezbyt wysokie osoby. Chociaz kto kupuje auto Coupe zeby wozic 5 osob ?:)
Auto jest ciche , znajomy byl milo zaskoczony ze przy predkosci 160km/h i wyzej mozna spokojnie rozmawiac :)
Spalanie nie jest duze , ale tez nie malutkie , poprostu w normie.
Auto jest z roku 1999 wiec juz kilka rzeczy niedomaga. Mialem problem z elektryka lewych drzwi , okazalo sie ze przewod zparcial i poprostu sie zlamal. Wymienilem cala wiazke - koszt 30 zl
Jak narazie bez wiekszych usterek. tylko wymiana tylnej belki , ale to zrozumiale po takim przebiegu

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 90KM 66kW [l/100km]

5,9