Ocena kierowcy - Citroen Xsara I Kombi

tuszynskim@gryfskand.pl, 20 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1998
Citroen Xsara I Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Nie polecam.... Samochód, który był serwisowany u autoryzowanego dealera ciagle się sypał. Pomijam sprawy eksploatacyjne typu klocki, tarcze, paski itp. Niestety jest to bryczka do Kościółka i nie nadaje się na długie przebiegi. Po 140.000 zacząłem wrzucać do niego kasę szufelką. Całe zawieszenie, łżyska, poduchy w tylnym zawieszeniu, pompa wodna, no naprawde kicha. Na koniec parę słów o serwisie, który doprowadzil do awarii silnika: nic nie robia poza wymiana oleju i filtrów a za każda naprawe kroja jak za zboże. W tej chwili mam warsztat, który kiedyś miał autoryzację Citroena. Robia to samo na tym samym sprzęcia za 40 % kasy. Po naprawie silnika udzielili mi 2 letniej!!!!!! gwarancji lub 100.000 km. Serwis w u Drwenikowskiegow Sczecinie jest do ..py. I nie polecam bo psuja samochody. Poza tym na byle jaki przegląd trzeba czekac miesiąc a obsługa zarówno techniczna jak i posprzedażna pozostawia wiele do życzenia. Nie bedę więcej bo szkoda słów. Wystrzegajcie się Xary bo to drewniany samochód.
Chodzi jak pralka...
W sumie ok.
Totalna kicha! Ten samochód nie nadaje się na nasze drogi
Do tyłu kiepsko.
ok.
Ciągle psujacy się czujnik. Jedynie ogrzewnie w normie.
Po prostu dobrze.
Niestety głośno. szumy już przy 120 km.
Może być jak na ten przebieg. Około 7 litrów/100 km
Po 3 latach utrata wartości ponad 50 %, ale tak jest z francuzami i niestety świadczy o tym moja ocena
Kicha na maksa. ciagle coś wysiada- klamka, nie domykajace się drzwi, zamki itp
Straszna kicha. Silnik mimo autoryzowanego serwisu padł po 200.000 km!!!. Naprawa 4,000 PLN, Poza tym zawieszenie pada po około 70.000 KM
Citroen Xsara I Kombi