Citroen Xsara I 2.0 HDi 90KM 1999-2000 - Oceń swoje auto

(404 oceny)

Citroen Xsara I Kombi - Oceń swoje auto Kombi

(138 ocen)

Oceny Citroen Xsara I 2.0 HDi 90KM 1999-2000

2% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 05.06.2000 przez

nie ma takiego ładnego samochodu z tego typu silnikiem w tej cenie i z takim wyposażeniem I na koniec rada dla wszystkich. Jeżli juz macie zamiar zrezygnować z orginalnego radia Cytryny i chcecie korzystać z orginalnego sterowania z kierownicy to najpierw bardzo dokładnie sprawdźcie czy dany producent ma w ofercie przejściówkę, a z tego co wiem żaden producent nie oferuje jeszcze takich do samochodów z roczników 2000 i 2001 do wcześniejszych są ale do nowszych ni diabła nie pasuje

dodano 02.02.2009 przez

Autko sprawuje się dobrze, nie ma z nim żadnych problemów. Wyciszenie jest ok. Samochód prowadzi się dobrze, wszystko widać, sporo schowków, dzielona tylna kanapa ( 3 miejsca), dzieci zadowolone, złożenie siedzenia z tyłu daje stolik dla dziecka, oprócz tego stoliki zamontowane z tyłu siedzeń kierowcy i pasażera z przodu- rewlka. Dużo miejsca, przyjemnie prowadzi się autko. Serwisowanie autka, polecam Citroena przy Puławskiej.

dodano 12.08.2006 przez

Auto duze i za pieniadze jakie ejst teraz warte godne uwagi w wersji kombi bardzo pakowne:) a z silnikami diesla bardzo oszczedne !!Przy zakupie trzeba sprawdzic stan tylnej belki najmniejszcze jej stuki moga kosztowac nawet i 2000 zl za wymiane tej eblki regeneracja okolo 1000 zl lub wymiana jej elementow ale to na samym poczatku pozniej ejst to niemozliwe okolo 500zl

dodano 14.09.2010 przez

Naprawdę jeżeli ktoś chce dobrego diesla w przyzwoitej cenie polecam z dłonią na sercu. Jestem młodym człowiekiem nie chciałem golfa w tdi, których mnóstwo jeździ. Chciałem coś innego. Samochód zakupiłem od cioci z niemiec i wiem co mam. Silnik naprawdę jest wspaniały.

dodano 31.10.2008 przez

fajne autko za rozsądne pieniądze. Karoseria jest ocynkowana, mam trochę drobnych odprysków od kamieni i nic tam nie rdzewieje, podłoga też jest OK. Myślę że nie ma sensu przepłacać za np. Niemieckie auta - ale oczywiście to tylko moja opinia.

dodano 12.08.2005 przez

jeździłem kilkoma samochodami i z miesznymi uczuciami przesiadłem się do xsary, niemieckie auta niech się schowają, jak jedno mają fajne to znowu coś innego do kitu. Xsara ma wszystko fajne. W Wersji exclusive jest fantastycznie wyposaźona.

dodano 16.03.2006 przez

ogólnie ocena 4 z dużym plusem. Mogło być 5 gdyby był lepszy i tańszy serwis citroena. oleje i filtry trzeba wymieniać we własnym zakresie, to nic trudnego a unikamy wysokich opłat w ASO za takie duperele.

dodano 01.08.2001 przez

Jestem b. zadowolony z auta nie sprawiało mi do tej pory większych problemów. Jeżdżę w terenie górzystym i jako podsumowanie nich będzie komentarz pasażera jadącego ze mną " AUTO NIE WIDZI GÓREK" :))

dodano 22.08.2008 przez

Sporo hałasu, słabe hamulce ( z tyłu bębny), 90KM to dobry jak na samochód rodzinny, zapominamy o ściganiu się, brak obrotomierza...

dodano 30.10.2011 przez

Wg mnie bardzo dobre auto za niezbyt duze pieniadze. polecam silnik 2.0 HDI. Auto mam juz prawie rok i nie stanelo na drodze :)