Citroen Xsara I 2.0 HDi 90KM 1999-2000 - Oceń swoje auto

Oceny Citroen Xsara I 2.0 HDi 90KM 1999-2000

2% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 05.06.2000 09:29:53 przez

nie ma takiego ładnego samochodu z tego typu silnikiem w tej cenie i z takim wyposażeniem I na koniec rada dla wszystkich. Jeżli juz macie zamiar zrezygnować z orginalnego radia Cytryny i chcecie korzystać z orginalnego sterowania z kierownicy to najpierw bardzo dokładnie sprawdźcie czy dany producent ma w ofercie przejściówkę, a z tego co wiem żaden producent nie oferuje jeszcze takich do samochodów z roczników 2000 i 2001 do wcześniejszych są ale do nowszych ni diabła nie pasuje

dodano 02.02.2009 10:24:57 przez

Autko sprawuje się dobrze, nie ma z nim żadnych problemów. Wyciszenie jest ok. Samochód prowadzi się dobrze, wszystko widać, sporo schowków, dzielona tylna kanapa ( 3 miejsca), dzieci zadowolone, złożenie siedzenia z tyłu daje stolik dla dziecka, oprócz tego stoliki zamontowane z tyłu siedzeń kierowcy i pasażera z przodu- rewlka. Dużo miejsca, przyjemnie prowadzi się autko. Serwisowanie autka, polecam Citroena przy Puławskiej.

dodano 12.08.2006 11:45:22 przez

Auto duze i za pieniadze jakie ejst teraz warte godne uwagi w wersji kombi bardzo pakowne:) a z silnikami diesla bardzo oszczedne !!Przy zakupie trzeba sprawdzic stan tylnej belki najmniejszcze jej stuki moga kosztowac nawet i 2000 zl za wymiane tej eblki regeneracja okolo 1000 zl lub wymiana jej elementow ale to na samym poczatku pozniej ejst to niemozliwe okolo 500zl

dodano 14.09.2010 21:15:40 przez

Naprawdę jeżeli ktoś chce dobrego diesla w przyzwoitej cenie polecam z dłonią na sercu. Jestem młodym człowiekiem nie chciałem golfa w tdi, których mnóstwo jeździ. Chciałem coś innego. Samochód zakupiłem od cioci z niemiec i wiem co mam. Silnik naprawdę jest wspaniały.

dodano 31.10.2008 19:03:13 przez

fajne autko za rozsądne pieniądze. Karoseria jest ocynkowana, mam trochę drobnych odprysków od kamieni i nic tam nie rdzewieje, podłoga też jest OK. Myślę że nie ma sensu przepłacać za np. Niemieckie auta - ale oczywiście to tylko moja opinia.

dodano 12.08.2005 19:27:47 przez

jeździłem kilkoma samochodami i z miesznymi uczuciami przesiadłem się do xsary, niemieckie auta niech się schowają, jak jedno mają fajne to znowu coś innego do kitu. Xsara ma wszystko fajne. W Wersji exclusive jest fantastycznie wyposaźona.

dodano 16.03.2006 22:37:40 przez

ogólnie ocena 4 z dużym plusem. Mogło być 5 gdyby był lepszy i tańszy serwis citroena. oleje i filtry trzeba wymieniać we własnym zakresie, to nic trudnego a unikamy wysokich opłat w ASO za takie duperele.

dodano 01.08.2001 14:44:17 przez

Jestem b. zadowolony z auta nie sprawiało mi do tej pory większych problemów. Jeżdżę w terenie górzystym i jako podsumowanie nich będzie komentarz pasażera jadącego ze mną " AUTO NIE WIDZI GÓREK" :))

dodano 22.08.2008 15:14:09 przez

Sporo hałasu, słabe hamulce ( z tyłu bębny), 90KM to dobry jak na samochód rodzinny, zapominamy o ściganiu się, brak obrotomierza...

dodano 30.10.2011 16:17:11 przez

Wg mnie bardzo dobre auto za niezbyt duze pieniadze. polecam silnik 2.0 HDI. Auto mam juz prawie rok i nie stanelo na drodze :)

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.4 100KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Citroen Xsara, oglądali także

Dowiedz się więcej o Citroen Xsara