Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

Dacia Lodgy - Oceń swoje auto

lista silników Dacia Lodgy

Oceny Dacia Lodgy

10% lepiej niż w segmencie Minivany (4,15)

dodano 07.08.2013 13:11:31 przez

Zaskoczyło mnie wszystko. Po jeździe próbnej nie miałem wątpliwości które auto chcę kupić. Za cenę Fabii czy Roomstera otrzymujemy auto podobnie wyposażone o ile nie lepiej, nieporównywalnie większe. Na wyprzedażach można złapać Berlingo w podobnej cenie ale z gorszym wyposażeniem. Przestrzeń w środku jak na cenę i klasę auta jest gigantyczna. Dobrze się prowadzi, jest bardzo dobrze wyciszone. Materiały we wnętrzu mimo że tanie, są bardzo dobrze spasowane i łatwe w utrzymaniu w czystości.

dodano 18.03.2013 20:22:28 przez

AUTKO SUPER JAKO PRZYSLY TATA TROJKI MALUCHOW ZA 3 TYGODNIE ZONA MA TERMIN Z BLIZNIAKAMI I W DOMU JEDEN 3,5 LATEK TO MOGE TAK SPOKJNIE STWIERDZIC. AUTO JAKO JEDYNE POZWALA SWOBODNIE ZAPIAC TRZY FOTELIKI OBOK SIEBIE W DRUGIM RZEDZIE A DO TEGO MAMY JESZCZE DWA MIEJSCA Z DUZA ILOSCIA W TRZECIM RZEDZIE:) NAPRAWDE AUTKO SUPER

dodano 20.04.2013 11:01:50 przez

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.Zdecydowana większość plusów. Do minusów zaliczyc można słabej jakości wycieraczki,oraz dywaniki wykonane ze słabej jakości materiałow.Trochę denerwuje mnie brak tempomatu oraz termometru. Nawigacja tylko na Europę Wschodnią i to nie całą.Tutaj się trochę zawiodłem.

dodano 21.12.2013 20:58:14 przez

Super pojemny van 7 osobowy, gdzie 6 i 7 osoba siedzą wygodnie i pozostaje ponad 200l bagażnika. Ekonomiczne auto o dość dynamicznym silniku. Przeciętna jakość wykończenia. Bardzo dobry stosunek cena/jakość

dodano 23.07.2013 17:35:26 przez

Duże rodzinne auto - ocena bardzo pozytywna .

dodano 21.03.2013 17:06:19 przez

cena - bije wszystkie inne marki

dodano 03.08.2013 12:06:36 przez

Pewne oferty od dealerów

Ford C-MAX

Ford C-MAX

Rocznik: 2011. Przebieg: 149 000 km. Silnik: 2.0 olej napędowy.

Cena: 47 900

Ford C-MAX C-MAX Edition 1.6 TDCI 115KM M6 2014MY

Ford C-MAX C-MAX Edition 1.6 TDCI 115KM M6 2014MY

Rocznik: 2014. Silnik: 1.6 olej napędowy.

Cena: 86 150 zł  ►  78 900

Zyskujesz 7 250Zobacz szczegóły »

Ford C-MAX 1.6 TDCi Trend

Ford C-MAX 1.6 TDCi Trend

Rocznik: 2011. Przebieg: 116 038 km. Silnik: 1.6 olej napędowy.

Cena: 40 900

Renault Scenic Business

Renault Scenic Business

Rocznik: 2010. Przebieg: 131 400 km. Silnik: 1.5 olej napędowy.

Cena: 29 900

Dowiedz się więcej o Dacia Lodgy

Przeczytaj o Dacia Lodgy

Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - niedrogo i praktycznie
Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - niedrogo i praktycznie Wszyscy szukamy swojego miejsca na świecie. Własne mieszkanie ma zapewnić poczucie bezpieczeństwa oraz przynależności, to w nim ma odbywać się cała magia. Nasza magia. Kiedy wymarzony "kwadrat" stanie się faktem, a nie jedynie mrzonką, w wielu z nas budzi się zew natury i chęć naładowania akumulatorów z dala od miejskiej dżungli. Takim mobilnym i rodzinnym lokum na kółkach z powodzeniem zostają minivany - pojemne, wygodne oraz bezpieczne. Niestety, kwota potrzebna do zakupu często studzi zapały klientów zainteresowanych nabyciem takiego auta. Do podobnych wniosków doszli twórcy Dacii Lodgy, nazywając swój samochód od angielskiego słowa "lodge" oferując przy tym swojego minivana w atrakcyjnej cenie. Czy produkowane w Maroko "domki" MPV będą w stanie sprostać rodzinnym potrzebom?

Dacia Lodgy 7

Społeczność Dacia Lodgy