Dacia Lodgy - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Dacia Lodgy
Mniej

Oceny Dacia Lodgy

8% lepiej niż w segmencie Minivany (4,15)

dodano 07.08.2013 przez

Zaskoczyło mnie wszystko. Po jeździe próbnej nie miałem wątpliwości które auto chcę kupić. Za cenę Fabii czy Roomstera otrzymujemy auto podobnie wyposażone o ile nie lepiej, nieporównywalnie większe. Na wyprzedażach można złapać Berlingo w podobnej cenie ale z gorszym wyposażeniem. Przestrzeń w środku jak na cenę i klasę auta jest gigantyczna. Dobrze się prowadzi, jest bardzo dobrze wyciszone. Materiały we wnętrzu mimo że tanie, są bardzo dobrze spasowane i łatwe w utrzymaniu w czystości.

dodano 18.03.2013 przez

AUTKO SUPER JAKO PRZYSLY TATA TROJKI MALUCHOW ZA 3 TYGODNIE ZONA MA TERMIN Z BLIZNIAKAMI I W DOMU JEDEN 3,5 LATEK TO MOGE TAK SPOKJNIE STWIERDZIC. AUTO JAKO JEDYNE POZWALA SWOBODNIE ZAPIAC TRZY FOTELIKI OBOK SIEBIE W DRUGIM RZEDZIE A DO TEGO MAMY JESZCZE DWA MIEJSCA Z DUZA ILOSCIA W TRZECIM RZEDZIE:) NAPRAWDE AUTKO SUPER

dodano 20.04.2013 przez

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.Zdecydowana większość plusów. Do minusów zaliczyc można słabej jakości wycieraczki,oraz dywaniki wykonane ze słabej jakości materiałow.Trochę denerwuje mnie brak tempomatu oraz termometru. Nawigacja tylko na Europę Wschodnią i to nie całą.Tutaj się trochę zawiodłem.

dodano 18.05.2015 przez

Wiec niedawno przesiadłem się z wielkiego i wygodnego Signum do "budżetowej" Dacii i muszę szczerze zadać sobie pytanie dlaczego tak późno auto zaskoczyło mnie bardzo. Wygodne nawet dla siedmiu osób, ergonomiczne, oszczędne i dość dobrze sprawujące się na drodze dla 5 osobowej rodziny w sam raz.

dodano 21.12.2013 przez

Super pojemny van 7 osobowy, gdzie 6 i 7 osoba siedzą wygodnie i pozostaje ponad 200l bagażnika. Ekonomiczne auto o dość dynamicznym silniku. Przeciętna jakość wykończenia. Bardzo dobry stosunek cena/jakość

dodano 23.07.2013 przez

Duże rodzinne auto - ocena bardzo pozytywna .

dodano 21.03.2013 przez

cena - bije wszystkie inne marki

dodano 09.01.2015 przez

dodano 03.08.2013 przez