Dacia Lodgy - Oceń swoje auto

lista silników Dacia Lodgy

Oceny Dacia Lodgy

10% lepiej niż w segmencie Minivany (4,15)

dodano 07.08.2013 13:11:31 przez

Zaskoczyło mnie wszystko. Po jeździe próbnej nie miałem wątpliwości które auto chcę kupić. Za cenę Fabii czy Roomstera otrzymujemy auto podobnie wyposażone o ile nie lepiej, nieporównywalnie większe. Na wyprzedażach można złapać Berlingo w podobnej cenie ale z gorszym wyposażeniem. Przestrzeń w środku jak na cenę i klasę auta jest gigantyczna. Dobrze się prowadzi, jest bardzo dobrze wyciszone. Materiały we wnętrzu mimo że tanie, są bardzo dobrze spasowane i łatwe w utrzymaniu w czystości.

dodano 18.03.2013 20:22:28 przez

AUTKO SUPER JAKO PRZYSLY TATA TROJKI MALUCHOW ZA 3 TYGODNIE ZONA MA TERMIN Z BLIZNIAKAMI I W DOMU JEDEN 3,5 LATEK TO MOGE TAK SPOKJNIE STWIERDZIC. AUTO JAKO JEDYNE POZWALA SWOBODNIE ZAPIAC TRZY FOTELIKI OBOK SIEBIE W DRUGIM RZEDZIE A DO TEGO MAMY JESZCZE DWA MIEJSCA Z DUZA ILOSCIA W TRZECIM RZEDZIE:) NAPRAWDE AUTKO SUPER

dodano 20.04.2013 11:01:50 przez

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.Zdecydowana większość plusów. Do minusów zaliczyc można słabej jakości wycieraczki,oraz dywaniki wykonane ze słabej jakości materiałow.Trochę denerwuje mnie brak tempomatu oraz termometru. Nawigacja tylko na Europę Wschodnią i to nie całą.Tutaj się trochę zawiodłem.

dodano 21.12.2013 20:58:14 przez

Super pojemny van 7 osobowy, gdzie 6 i 7 osoba siedzą wygodnie i pozostaje ponad 200l bagażnika. Ekonomiczne auto o dość dynamicznym silniku. Przeciętna jakość wykończenia. Bardzo dobry stosunek cena/jakość

dodano 23.07.2013 17:35:26 przez

Duże rodzinne auto - ocena bardzo pozytywna .

dodano 21.03.2013 17:06:19 przez

cena - bije wszystkie inne marki

dodano 03.08.2013 12:06:36 przez

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 10 km. Silnik: 2.0 177KM, benzynowy.

Demonstracyjny Infiniti Q50 BASE DIESEL RWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 BASE DIESEL RWD

Rocznik: 2013. Przebieg: 10 000 km. Silnik: 2.1 170KM, diesel.

Dowiedz się więcej o Dacia Lodgy

Przeczytaj o Dacia Lodgy

Dacia Lodgy - rodzinny autobus w niedrogim wydaniu
Dacia Lodgy - rodzinny autobus w niedrogim wydaniu Ostatnio odnoszę wrażenie, że oficjalne wskaźniki inflacji brane są z sufitu. Jakie tam 4%... Ceny szaleją, a drożeje wszystko: od piwa po paliwa. Mój sąsiad przez 3 lata bezskutecznie sprzedawał dom za 800 tys., a niedawno powiedział, że koszty życia tak wzrosły, że i jego cena wzrasta do okrągłego miliona. Myślę, że nie ułatwi sobie tym znalezienia kupca na chałupę, czego nie można niestety powiedzieć o sprzedawcach piwa czy paliwa. Ci zawsze znajdują klientów. Mnie, Pana i Panią też. Przykre, ale prawdziwe.

Dacia Lodgy - zobacz filmy

Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - acceleration 0-100 km/h
Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia Dacii Lodgy z silnikiem 1.5 dCi o mocy 110 KM.
[HD] Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Dacia Lodgy to propozycja dla tych, którzy potrzebują samochodu w czystej postaci, a nie zabawki i obiektu westchnień. Duża funkcjonalność i przestrzeń niestety nie idzie w parze z wykonaniem i stylistyką, ale jeśli spojrzymy na cennik, wszystko wydaje się jasne i klarowne. Zapraszamy na test Dacii Lodgy z silnikiem 1.5 dCi.
Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - pomiar spalania
Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - pomiar spalania Tym razem sprawdziliśmy średnie spalanie w rodzinnej Dacii Lodgy z silnikiem 1.5 dCi o mocy 110 KM.

Dacia Lodgy 7

Społeczność Dacia Lodgy