Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Dacia Lodgy - Oceń swoje auto

lista silników Dacia Lodgy

Oceny Dacia Lodgy

10% lepiej niż w segmencie Minivany (4,15)

dodano 07.08.2013 13:11:31 przez

Zaskoczyło mnie wszystko. Po jeździe próbnej nie miałem wątpliwości które auto chcę kupić. Za cenę Fabii czy Roomstera otrzymujemy auto podobnie wyposażone o ile nie lepiej, nieporównywalnie większe. Na wyprzedażach można złapać Berlingo w podobnej cenie ale z gorszym wyposażeniem. Przestrzeń w środku jak na cenę i klasę auta jest gigantyczna. Dobrze się prowadzi, jest bardzo dobrze wyciszone. Materiały we wnętrzu mimo że tanie, są bardzo dobrze spasowane i łatwe w utrzymaniu w czystości.

dodano 18.03.2013 20:22:28 przez

AUTKO SUPER JAKO PRZYSLY TATA TROJKI MALUCHOW ZA 3 TYGODNIE ZONA MA TERMIN Z BLIZNIAKAMI I W DOMU JEDEN 3,5 LATEK TO MOGE TAK SPOKJNIE STWIERDZIC. AUTO JAKO JEDYNE POZWALA SWOBODNIE ZAPIAC TRZY FOTELIKI OBOK SIEBIE W DRUGIM RZEDZIE A DO TEGO MAMY JESZCZE DWA MIEJSCA Z DUZA ILOSCIA W TRZECIM RZEDZIE:) NAPRAWDE AUTKO SUPER

dodano 20.04.2013 11:01:50 przez

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.Zdecydowana większość plusów. Do minusów zaliczyc można słabej jakości wycieraczki,oraz dywaniki wykonane ze słabej jakości materiałow.Trochę denerwuje mnie brak tempomatu oraz termometru. Nawigacja tylko na Europę Wschodnią i to nie całą.Tutaj się trochę zawiodłem.

dodano 21.12.2013 20:58:14 przez

Super pojemny van 7 osobowy, gdzie 6 i 7 osoba siedzą wygodnie i pozostaje ponad 200l bagażnika. Ekonomiczne auto o dość dynamicznym silniku. Przeciętna jakość wykończenia. Bardzo dobry stosunek cena/jakość

dodano 23.07.2013 17:35:26 przez

Duże rodzinne auto - ocena bardzo pozytywna .

dodano 21.03.2013 17:06:19 przez

cena - bije wszystkie inne marki

dodano 03.08.2013 12:06:36 przez

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Dowiedz się więcej o Dacia Lodgy

Przeczytaj o Dacia Lodgy

Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - niedrogo i praktycznie
Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - niedrogo i praktycznie Wszyscy szukamy swojego miejsca na świecie. Własne mieszkanie ma zapewnić poczucie bezpieczeństwa oraz przynależności, to w nim ma odbywać się cała magia. Nasza magia. Kiedy wymarzony "kwadrat" stanie się faktem, a nie jedynie mrzonką, w wielu z nas budzi się zew natury i chęć naładowania akumulatorów z dala od miejskiej dżungli. Takim mobilnym i rodzinnym lokum na kółkach z powodzeniem zostają minivany - pojemne, wygodne oraz bezpieczne. Niestety, kwota potrzebna do zakupu często studzi zapały klientów zainteresowanych nabyciem takiego auta. Do podobnych wniosków doszli twórcy Dacii Lodgy, nazywając swój samochód od angielskiego słowa "lodge" oferując przy tym swojego minivana w atrakcyjnej cenie. Czy produkowane w Maroko "domki" MPV będą w stanie sprostać rodzinnym potrzebom?

Dacia Lodgy - zobacz filmy

Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - acceleration 0-100 km/h
Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia Dacii Lodgy z silnikiem 1.5 dCi o mocy 110 KM.
[HD] Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Dacia Lodgy to propozycja dla tych, którzy potrzebują samochodu w czystej postaci, a nie zabawki i obiektu westchnień. Duża funkcjonalność i przestrzeń niestety nie idzie w parze z wykonaniem i stylistyką, ale jeśli spojrzymy na cennik, wszystko wydaje się jasne i klarowne. Zapraszamy na test Dacii Lodgy z silnikiem 1.5 dCi.
Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - pomiar spalania
Dacia Lodgy 1.5 dCi 110 KM - pomiar spalania Tym razem sprawdziliśmy średnie spalanie w rodzinnej Dacii Lodgy z silnikiem 1.5 dCi o mocy 110 KM.

Dacia Lodgy 7

Społeczność Dacia Lodgy