Oceny Dacia Lodgy Minivan 1.6 84KM 62kW od 2012

Dacia Lodgy Minivan 1.6 84KM 62kW od 2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dacia Lodgy Minivan 1.6 84KM 62kW od 2012

~Paweł
Minivan 1.6 84KM 62kW
Kupiłem specjalnie na wakacyjne długie trasy, do Chorwacji co roku. Z powodu największego w tym segmencie bagażnika. Pakuję w niego trzy osoby (w tym jedną w foteliku), willowy namiot Legionowa wraz z całym wyposażeniem kampingowym (od składanych mebli pod kuchenkę, kuchenki elektrycznej dwupalnikowej plus opiekacza, rozmaitych elektrycznych predłużaczy 25 m itd, dwóch lodówek agregatowych, wiszących półek, przez składane duże fotele, dwa...
3,1
~Karol
Minivan 1.6 84KM 62kW
Nie polecam tego samochodu... Mam go po mojej bylej, ktora wykorzystywala go glownie do odwaznych sesji na instagramie i nagrywania filmow dla doroslych ( co widac na jej koncie na IG: aprobowana). Samochod nie nadaje sie do jazdy codziennej, co chwile cos trzeba robic przy nim, moze to jakas klatwa mojej bylej...
~jarojaro
Minivan 1.6 84KM 62kW
Tani w utrzymaniu, w naprawach i częściach zamiennych, plastiki w środku niby budżetowe ale nie trzeszczą i są bardzo łatwe w czyszczeniu. Jest parę mankamentów ale jeżeli ktoś nastawia się na budżetowy samochód to wtedy przestaje przeszkadzać. Przede wszystkim jest bezawaryjny bo prosty w budowie, części łatwo dostępne i każdy mechanik wie o co chodzi. Idealny silnik do gazu.
~Carlos
Minivan 1.6 84KM 62kW
Więcej niż idealne auto dla czteroosobowej rodziny z potężnym bagażnikiem i bardzo niskimi kosztami utrzymania.
~korzonek
Minivan 1.6 84KM 62kW
Auto sprawuje się dobrze, ekonomiczne, pakowne i mało awaryjne. Przejechałem nim 22 tys. i nie mam powodów do narzekania.
~constant
Minivan 1.6 84KM 62kW
Niesamowita użytkowość połączona z kompletną bezawaryjnością. Nie mam pytań co do tego, co NAPRAWDĘ ważne w pojeździe.
~Peresada
Minivan 1.6 84KM 62kW
Wspaniałe auto dla normalnego, rozsądnego człowieka do spokojnej jazdy zgodnie z przepisami. Kto się lubi szarpać, to niech sobie kupi gokarta.
~Łukasz
4,1
~Gregor
Minivan 1.6 84KM 62kW
Nie jest to TYTAN mocy tylko auto rodzinne do spokojnej jazdy , koni trochę mało żeby żwawo się poruszać trzeba wyżej kręcić obrotami silnik. (Silnik)
~adam
Minivan 1.6 84KM 62kW
Silnik na pb pracuje bardzo dobrze z lpg są male problemy bo aso nie potrafi ustawić ale powinny minać (Silnik)
Dacia Lodgy Minivan