Oceny Dacia Lodgy Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW 2012-2016

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Lodgy Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW 2012-2016

~michuhennef
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Wiec niedawno przesiadłem się z wielkiego i wygodnego Signum do "budżetowej" Dacii i muszę szczerze zadać sobie pytanie dlaczego tak późno auto zaskoczyło mnie bardzo. Wygodne nawet dla siedmiu osób, ergonomiczne, oszczędne i dość dobrze sprawujące się na drodze dla 5 osobowej rodziny w sam raz.
~kierowca
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Super pojemny van 7 osobowy, gdzie 6 i 7 osoba siedzą wygodnie i pozostaje ponad 200l bagażnika. Ekonomiczne auto o dość dynamicznym silniku. Przeciętna jakość wykończenia. Bardzo dobry stosunek cena/jakość
~Boogiee
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Zaskoczyło mnie wszystko. Po jeździe próbnej nie miałem wątpliwości które auto chcę kupić. Za cenę Fabii czy Roomstera otrzymujemy auto podobnie wyposażone o ile nie lepiej, nieporównywalnie większe. Na wyprzedażach można złapać Berlingo w podobnej cenie ale z gorszym wyposażeniem. Przestrzeń w środku jak na cenę i klasę auta jest gigantyczna. Dobrze się prowadzi, jest bardzo dobrze wyciszone. Materiały we wnętrzu mimo że tanie, są bardzo...
~Pesche
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.Zdecydowana większość plusów. Do minusów zaliczyc można słabej jakości wycieraczki,oraz dywaniki wykonane ze słabej jakości materiałow.Trochę denerwuje mnie brak tempomatu oraz termometru. Nawigacja tylko na Europę Wschodnią i to nie całą.Tutaj się trochę zawiodłem.
~PAWEL
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
AUTKO SUPER JAKO PRZYSLY TATA TROJKI MALUCHOW ZA 3 TYGODNIE ZONA MA TERMIN Z BLIZNIAKAMI I W DOMU JEDEN 3,5 LATEK TO MOGE TAK SPOKJNIE STWIERDZIC. AUTO JAKO JEDYNE POZWALA SWOBODNIE ZAPIAC TRZY FOTELIKI OBOK SIEBIE W DRUGIM RZEDZIE A DO TEGO MAMY JESZCZE DWA MIEJSCA Z DUZA ILOSCIA W TRZECIM RZEDZIE:) NAPRAWDE AUTKO SUPER
~Rafał Jakubanes
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Dużo miejsca , cichy silnik i przyzwoity komfort podróżowania . Trochę zaczynają trzeszczeć plastiki gdzieś z tyłu auta .
~rowińska
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Na razie nie mieliśmy żadnych napraw silnika, jest naprawdę wydajny (Silnik)
~wieza1
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Witam na odcinku 87,000 km srednie spalanie miasto ,trasa wynosi 6,24l przewaznie obciazenie 3 os. Srednia jest tez wyliczana jak jechalem z dużą przyczepą kempingową, albo przyczepką małą, na autostradach przelotówka to 130-140m/h preferuje jazde bardziej dynamiczna,ze wstawkami eco drivingu. jakna tak spore auto spalanie jest bardzo zadawalajace. zapraszam do raportu calkowitego utrzymania mojego auta login WIEZA1 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~PAWEL
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
SPALANIE PO WYJEDZIE NAD MORZE GDZIE: W AUCIE DWIE DOROSLE OSOBY, DWOJKA MALUCHOW W FOTELIKACH + BAZY, JEDEN 4 LATEK, WOZEK DLA BLIZNIAKOW I MASE INNYCH RZECZY PODSUMUWUJAC PELNY BAGAZNIK!!!PREDKOSC JAZDY TO OKOLO 110-120 MAKS!!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dacia Lodgy Minivan