Oceny Dacia Logan I MCV 1.6 105KM 77kW 2004-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Logan I MCV 1.6 105KM 77kW 2004-2010

~Miro
MCV 1.6 105KM 77kW
Ponawiam konemtarz po uzytkowaniu Daci Logan MCV przez 9 lat z inatalcja LPG (BRC) po przebiegu 290 000 km ( z LPG - 250 000 km) Musze powiedziec, ze Dacka jest nie do zdarcia !!! Owszem w tym okresie wystapily drobne problemy. Wymiana cewki zaplonowej, wymiana czujnika tem. powietrza, wymiana chlodnicy (uszkodzenie mechanika) i ostanio - wymiana sprzegla kpl. przy przebiegu 280 000 km. I to wszystko z napraw ! Reszta kosztow, to naramlne...
~pablo
MCV 1.6 105KM 77kW
Auto jest poprostu doskonałe jesli chodzi o praktyczność. Zmieścisz wszystko Nie ma kombika w tej klasie który ma więcej powieżchni bagażowej. Zapakujesz psa, torby, dzieci i silnik 1.6 benzynowy 105 konny daje rade bez problemu. Przewoziłem kuchnię z IKEI w niej + przyczepa i auto dało radę. Prześwit jak w audi allroad :P Zabudowany od spodu silnik metalową osłoną. Auto bezawaryjne. Te nowsze generacje to są bez porównania do wersji jedynki...
~Kamil
MCV 1.6 105KM 77kW
Samochód kupiony jako drugi w domu. Dojeżdżam nim do pracy, czasami ciągam przyczepkę, weekendowy wypady z psem do lasu i sporadycznie wyjazd w 6 a nawet 7 osób. Spełnia moje oczekiwania i naprawdę fajny samochód.
~Kamil
~Jacek
MCV 1.6 105KM 77kW
Auto proste, wprost prostackie, ale olbrzymie. Rozsądny wybór pomiędzy bajerami, a ceną. Jeździ pięknie, nie skrzypi, wszystko pod ręką. Dostęp do panelu nadmuchu utrudniony jeśli w konsoli środkowej trzymasz kubek z kawą.
~ m.jaeckel@interia.pl
MCV 1.6 105KM 77kW
Wiele juz na ten temat pisano.Ja mam bardzo pozytywne zdanie o Daci. Jest to nasz kolejny samochod i polubilismy go odrazu.Mozna Dacie Logan MCV uzywac jako malego kampingu.Po zdemontowaniu tylnych siedzen(dziecinnie proste)uzyskujemy przestrzen do spania.Do tego bagaznik na dach,lub na tylny chak (poj.300dm) i mamy juz fajny wlasny kamping!!!Wyprobowane!!!
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I MCV 1.6 105KM 77kW
9,1
10,1
~Manusart
MCV 1.6 105KM 77kW
Duże funkcjonalne auto, dające trochę przyjemności z jazdy. Bagażnik 700 litrów, gwarancja 3 lata, obniżone koszty przeglądów. Mi się stylistyka podoba, ale to rzecz gustu. Jedzie się po prostu wygodnie bez luksusów. Bardzo pozytywne zaskoczenie, co te auto oferuje. Z zewnątrz tego nie widać, ale w środku można się dobrze poczuć. Plastiki są jakości podobnej do tych w autach segmentu A+ i dostawczych.
4,1
~Psychodeliczny
MCV 1.6 105KM 77kW
Samochód wybitnie budżetowy. Mimo wszystko daje bardzo dużo za niewiele. Zaprojektowany z pomysłem.
3,7
~wallenrod
MCV 1.6 105KM 77kW
Jeżeli ktoś potrzebuje pojemnego, niedrogiego w zakupie i eksploatacji auta, to polecam. Uwaga na korozję. Wolę auta lepiej zabezpieczone antykorozyjnie stąd bym drugi raz nie kupił.
~Mc\'logan
MCV 1.6 105KM 77kW
Logan samochód, który nic nie udaje. Jest tani i nie oczekujmy okrzyków zachwytu po pierwszej przejażczce. Ale nie jest tandetny. Sprawia bardzo dobre wrażenie. Jest wygodny, pojemny, zwarty.
Dacia Logan I MCV