Oceny Dacia Logan I MCV 1.6 MPI 84KM 62kW 2004-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Dacia Logan I MCV 1.6 MPI 84KM 62kW 2004-2010

~Dl
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Bardzo dobre auto za niewielką cenę. W rodzinie jest od nowości(2007), ja go odziedziczyłem jako pierwszy samochód. Jeżdżę od 4 miesięcy, do tej pory(od nowości) nie psuło się prawie nic, autko wymagało tylko książkowych wymian elementów eksploatacyjnych. Przez te moje 4 miesiące jazdy czyszczenia wymagał zawór biegu jałowego bodajże - zdarzało się, że po wciśnięciu sprzęgła bądź na luzie obroty skakały nagle do 2tys.
~bzyq
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Autko naprawdę świetne, bezawaryjne ( jeśli się o nie dba ) , przestronne, może trochę głośne, ale czasy dobrze wyciszonych samochodów w tej klasie chyba minęły bezpowrotnie. Szkoda, że muszę sprzedać( potrzebne większe), następny właściciel na pewno będzie zadowolony.
3,8
~goroll
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Jak za te pieniądzeto autko naprawdę i wygodne i przestronne, no cóż szału się nie można spodziewadź, ale jaka płaca taki towar, na szczęście wszystko łatwo naprawiają na gwarancji, a tak to autko wielozadaniowe 7 osobowe a więc są plusy
3,7
~Stanley
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Auto idealne dla rodziny, jest gdzie wrzucic wozek, psa i mase tobołów, w tej cenie (rynek aut uzywanych) nie da sie kupic tak mlodego samochodu innej marki. Albo 3 letnia Dacia, albo 10cio letnie, drogie w utrzymaniu, zaczynajace rdzewiec, auto niemieckie.
2,3
~naiwny
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
oprócz przestrzeni w aucie nie ma tam nic szczególnego, badziew i tyle, psujący się na każdym kroku, a Renault Polska ma to w du... Nie kupujcie tego badziewia bo szkoda kasy, lepiej ulokujcie kase w jakieś chińskie auto będzie miało lepszą jakość
~tytoos
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Doskonale, dlatego, że za tą cenę, jeśli samochód nie ulega awarii, trudno znaleźć coś równie dużego, wyposażonego i niedrogiego w eksploatacji. Mówię oczywiście o nowym pojeździe. Podobno części są bardzo tanie.. LEJCIE PB98 !!!, mniej pali więc koszt benzyny jest podobny, ale za to lżej odpala w zimie i kultura pracy silnika jest lepsza. na pewno wyjdzie na zdrowie.
~gorol
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Ogólnie auto ciekawe stosunek jakość do ceny na 5, mam troche mieszane uczucia z powłoką lakierniczą, nie jest aż tak bardzo idealna, no i trzeba uważać bo to nie ocynk na odbicia. Mi się podoba wnętrze jest ok.
~Az
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
W sumie jestem zadowolony z samochodu. Na początku zapalała się kontrolka OEBD - problem ten został usunięty po wizycie na serwisie i wymianie kółka od alternatora. Tak a propos - serwis zupełnie w porządku. Poza tym bez najmniejszego zarzutu. Duży, praktyczny samochód w dobrej cenie i na dodatek z gwarancją na 3 lata
~Rafał
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Auto ciągle zaskakuje pojemnością, jest doskonałym rozwiązaniem dla małych firm, wnętrze jest bardzo uniwersalne - albo mamy 7 osobowy miniautobus, albo 2 miejscowego dostawczaka do którego zmieści się bez problemu zawartość 1,8 m europalety
~murphy
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
hmm... to auto jak na swoją cenę jest bardzo dobre. Ja te samochody używam jako samochód roboczy dla pracowników i jest zadowolony. W tym aucie nie ma się poprostu co zepsuc. No i myślę, że ten samochód dosyc dobrze spasowany. A co do ocen np. silnika, układu jezdnego to ja mogę napisac samochód ten ma byc z założenia prosty i tani więc nie można chciec za dużo. Podsumowując samochód jest wart wydania tych 45 tys. co zapłaciłem.
Dacia Logan I MCV