Oceny Dacia Sandero II Stepway

Oceny Dacia Sandero II Stepway – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dacia Sandero II Stepway

~Michal
Stepway TCe 90KM 66kW
Biorąc pod uwagę cenę auta i to co oferuje w zamian jest więcej niz dobrze. Auto nie jest może wirtuozem motoryzacji, ale to sprawia, że jego obsługa i ewentualne naprawy nie są skomplikowane. W samochodzie widać i czuć oszczędności natomiast dla mnie nie jest to istotne ponieważ auto traktuje tylko jako środek transportu. Samochód jest praktyczny - daje radę zarówno w mieście, na autostradzie a także można nim zjechać w delikatny teren. Dużo...
~Dariusz
Stepway TCe 90KM 66kW
Omijać trupa szerokim łukiem. Silnik jednorazowy, wytrzymuje około 60 tys i się rozszczelnia brak kompresji. Olej bierze to norma 2l/100 km. Wystarczy zobaczyć na wydech. Spalanie 8/9 litrów a silnik kosiarka. Kto to wymyślił. Nigdy więcej daci. A I korozja po 3 latach, blacha bez ocynku. Użytkuję w firmie ale prywatnie bym nawet nie spojrzał bo jak to wygląda. Trochę wstyd jeździć. A wnętrze masakra i chińskie plastiki i ten lewarek
Stepway TCe 90KM 66kW
Auto jakie jest każdy widzi. Oceniając ten samochód należy wziąć pod uwagę przede wszystkim cenę - to nie jest auto , ktore ma przyciągnąć spojrzenie pięknych Pań. To zwykły wół roboczy do codziennej eksploatacji. Ja mam auto od 3 lat i nie narzekam, do tej pory tylko kwestie eksploatacyjne. Silnik może i "śmieszny", ale do normalnej jazdy w nieobciążonym samochodzie daje radę ( do 120 łyka dużo lepsze samochody ).
~p.wojtek
Stepway TCe 90KM 66kW
Budżetowy SUV. Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości i komfortu to auto nie jest dla ciebie. Natomiast jeżeli jesteś mniej wymagający i cenisz sobie ekonomię, prostotę (ale nie tandetę) to może to być dobry wybór. Auto pokazuje pazury gdy zjedzie się z asfaltu na drogę polną, na nierównościach, koleinach gdzie zwykłe auta nie dały by rady. Jeżeli musisz czasami jeździć po takich drogach to może to być naprawdę dobry wybór.

Usterki Dacia Sandero II

Dacia Sandero II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~LeszekW
Stepway 1.5 dCi 90KM 66kW
Całokształt wypada naprawdę dobrze, za te pieniądze ciężko dostać coś lepszego!
~Paweł
Stepway TCe LPG 90KM 66kW
Auto praktyczne, dość wygodne, ekonomiczne w użytkowaniu. Doskonałe nie jest, ale też to Dacia a nie Lexus. Stosunek ceny do jakości zadowalający.
~Andrzej
Stepway TCe 90KM 66kW
Auto bezawaryjne, proste ale posiada wszystko czego potrzeba. Polecam do miasta, na dojazdy rekreacyjne. Denerwuje klimatyzacja, krótka jedynka.
~garfild1982
Stepway TCe 90KM 66kW
uważam ze jest dobrze ale powinni poprawić co nie co
Dacia Sandero II Stepway