Oceny Daewoo Espero 1.8 i 90KM 66kW 1990-2000

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Daewoo Espero 1.8 i 90KM 66kW 1990-2000

~Lukas
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Gdyby nie blacha to powiedział bym że doskonałe jak na swój rocznik i cenę. Ogólnie auto duże przestronne, bardzo bogato wyposażone, wygodne, ekonomiczne na gazie i porównywalne do Vectry nie co wygodniejsze a sporo tańsze. Czemu porównuje do Opla Vectry ponieważ to to samo tyle że ze znaczkiem Daewoo ale bogaciej wyposażone w standardzie mamy: Czego nie ma prawie w żadnym aucie tej klasy elektrycznie otwierany bagażnik na siłownikach po za...
~rybiel@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Auto w przyszłym roku muszę niestety zmienić bo już mi sie znudziło. Od dziewięciu lat poprostu wsiadam do niego i jadę. Nic się z nim nie dzieje. Czasem zdaży się mała usterka wynikająca ze zużycia i bieżącej obsługi typu wymiana oleju i.t.p. Poza tym że trzeba czasem nalać paliwa i opłacić ubezpieczenie to nie wiedziałbym że mam auto;-)))Szkoda że już takich nie produkują.
~kowalski
dla rodziny 2+2 nic lepszego w tej cenie nie znajdziecie
~Misiek
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Genialne auto. Pierwsze i pewnie ostatnie w historii Daewoo tak udane. Szkoda :(
~GSurma
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Silnik elastyczny jak na tą moc, szału nie ma jeśli chodzi o przyspieszenie ale ogólnie jest ok. (Silnik)
~przemek

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rajan
~kizes@op.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Kupiłem auto z Niemiec 3 lata temu,dałem 1000 euro.Mam je do dzisiaj i nie zamierzam sprzedać.Za tą kase nic tak dobrego i tak dobrze wyposażonego nie kupisz.ABS,klima,poduszka powietrza,podgrzewane lusterak,pełna elektryka.Naprawdę POLECAM!!! (Stosunek jakość/cena)
~wiesław
~lukasz