Oceny Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000

Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW 1990-2000

~ZACZEKAJ ESPERO
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
sAMOCHÓD KUPIŁEM 3 LATA TEMU ZA 5 KOŁA PLUS LPG NOWE 1500 ZŁ I 4000 TYŚ ZŁ NA WSZYSTKIE CZĘŚCI KTÓRE WYMIENIAŁEM RAZEM Z ALUFELGAMI OPONAMI SILNIKIEM DRUGIM PO AWARII ROZRZĄDU REMONTEM UKŁ HAMULCOWEGO ,WYDECHOWEGO SZYBA PRZEDNIA NOWA , ŁOŻYSKA W KOŁACH. TRZEBA JESZCZE POWIEDZIEĆ ZE ZOSTAŁO MI DURZO CZĘŚCI ZAMIENNYCH W ZAPASIE. 10500 ZŁ NA 3 LATA TJ . 3500 ZŁ NA ROK NIE WIEM CZY TO DUŻO CZY MAŁO W PORÓWNANIU ZA TO ŻE AUTEM BYŁEM NA PÓŁWYSPIE...
~bordowe espero
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Na początku kiedy kupiłem mojego Esperaka widziałem w nim więcej wad niż zalet poza tymi że jest duży i wygodny. Ale teraz auto odwdzięcza się niezawodnością jak żadne moje inne auto dlatego uważam ,że za te pieniądze nie kupimy lepszego auta .psują się tylko pierdoły które sam naprawiam i śą w dodatku tanie jak barszcz.Najbardziej denerwuje mnie korozja drzwi z tyłu i progów szczególnie prawego przy plastiku przy nadkolu. przez dwa lata...
3,7
~Marcin J.
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Samochód użytkuję od 2005r.Oprócz karoserii i jakości plastików jest OK. Wygodny, przestronny, bagażnik pojemny jak średniowieczne lochy.Ogólnie samochód trwały i niezawodny. Bardzo stabilna elektryka (żarówki nie przepalają się wcale)
~pomorskie
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wspaniały samochód za niewielki pieniądze .sylwetka opływowa sedan do tego mnustwo miejsca elastyczny i tani w tankowaniu i jeżeli chodzi o części to barszcz poprostu. przyśpieszenie nie jedno auto by się powstydziło 11 sek do setki osiągi dobre 190 km/h na gazie to już coś przy 95 konikach i 4.62 długości auta .niezawodny zawsze dojedzie do celu i bezpieczny jak na auto bez abs i poduszek .
~Michu12345
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Wspaniałe auto dla rodziny .Duże, pakowne , wygodne , stosunkowo ciche, ekonomiczne elastyczne tanie części i paliwo (LPG). ładny mi siępodoba niby sedan ale opływowy jak strzała bezpieczny podwójne światło kierunkowskazu i pozycja pas środkowy - widoczny na drodze.Nic lepszego z daewoo nie kupimy za tą cenę tak niezawodnego zawsze odpala i nie staje daleko od domu z powodu zaawansowanej elektroniki nikomu nie potrzebnej!!!!!!!!
~djeremi
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Bardzo marzyłem o tym samochodzie i gdy go już kupiłem to nie żałuję do tej pory. Auto jest znośne i wygląda po dziesięciu latach nawet nieźle. Miewa problemy z korozją ale takie już jest Daewoo Espero(mój model pochodzi z Pupyong,Korea Płd.). Bardzo lubię nim jeździć i oby się nie zepsuł.
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.8 i 95KM 70kW
10,4
~ESperalda
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Zajebiście jak na 4800 za 99 rok i przebieg 109 tyś . Teraz jest 132 i dalej jestem zadowolony a tak pozatym to mam doła bo jak będzie 200 tys to chcę zmienić auto ale nie wiem na jakie .Może Leganza ale to już pod względem awarii to chyba inna półka .
~magnum2{at}o2.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Rewelacyjne autko. W porównaniu z nowszą Nubirą I Espero ma wytrzymalsze zawieszenie. Silnik 1.8 to ten sam, który był montowany w Vectrach. Klocki hamulcowe też z Vactry. To taki Opel ze znaczkiem Daewoo
2,4
~Greg
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
To jest samochód toporny jak ruski czołg. Ciągle jakieś problemy, ale przynajmniej duży i pakowny. Przy obecnych cenach samochodów zdecydowanie nie polecam. Lepszy będzie, nawet trochę starszy, japończyk albo i niemiec.
~Kloda
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Ludzie!!! Jeżdze teraz audi a4 i mam porownanie! Jesli chodzi o Daewoo Espero to jest bardzo dobre auto! Nie sluchajcie tych gląbow co pier... ze Espero to Daewoo i dlatego jest do du... Jest bardzo dobrym autem pod warunkiem ze ma gaz! Wsiadasz i jedziesz a jak nawet cos sie zwali to naprawa kosztuje grosze!!!