Ocena kierowcy - Daewoo Lublin II

traker001, 17 lat temu
Silnik 2.5 TD 100KM 74kW
Rok produkcji 2003
Daewoo Lublin II 2.5 TD 100KM 74kW 1999-2004 - Oceń swoje auto
auto jest bardzo fajne i lubie nim jezdzic dobrze sie zachowuje w trasie nawet przeladowane super sie nim kieruje..usterki pojawiaja sie ale drobne jak w kazdym samochodzie
kultura pracy silnika jest bardzo dobra pracuje rowno
niektorzy mowia ze zrobili 120ty i robili skrzynie biegow nie raz.. ja jak narazie nie robilem nic chociasz auto jest przeladowane non stop
w porownaniu do mercedesa 410 lub zuka to niebo do ziemi bardzo pieknie sie prowadzi
lusterka sa ok ale jak chce dojechac do czegos blizej to zdarza mi sie zawadzic przodnim zderzakiem poniewasz slabo widac maske:D
bardzo ladnie przyspiesza pusty jak jest przeladowany i dzwiga 2tony lub 2,5 to musi byc troszke na wiekszych obrotach wtedy suber idze nawet gory tak nie przeszkadzaja:))
jest ok ale pokretla mogly byc lepsze
czesto jestem w trasie sam lub z kolega jesli jestem sam wtedy spi sie na wszystkich siedzeniach bo jest duzo miejsca w troje jazda jest gorsza bo srodkowy pasazer ma malo miejsca i sie rozpycha:)ale jest super
prawie nie slychac silnika tylko gwizd turbo
i tu moglo byc lepsze ale jesli ktos nie jest wariatem i jedzi spokojnie to nie powinien narzekac wcale nie pali auto duzo i nigdy mi nie spalil 15lit nawet w miescie
wykonczenie zegrrow jest dobre i zdobrego materialu ale siedzenia mogly byc lepsze troche sie wygniataja
tylko drobiazgi jak wskaznik od oleju lub jakies wtyczki takie pierdulki
jeszcze nigdy nigdy nic powaznego sie nie stalo

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 100KM 74kW [l/100km]

9,8