Ocena kierowcy - Daewoo Nexia Hatchback

Jerzy, 20 lat temu
Silnik 1.5i 75KM 55kW
Rok produkcji 1996
Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Ludzie zastanówcie sie !!! wiem ze każde auto jest inne i moze to ujeden przypadek na 1000 ale jak ktoś duzo jeździ tak jak ja (II właściciel) a nie tylko np. do pracy to niech sie nie spodziewa rewelacji-części śa drogie rzędu np.pompka paliwowwa oryginalna porzadna 600 zł + 150 wymiana-dla mnie to drogo!!! pompa wodna oryginalna 240 +100 wymiana ale bywało i drożej teraz za naprawe jakiś przewodów wolaja 600 zł.i ja sprzedaje niestety współczuje temu co ją kupi - dokładnie w ciągu 3 lat władowalem 5,000 i na prawde nie ma w tym nic przesady (pompka wymieniana raz -z mojej winy i 2 razy z winy jej fabrycznej wady(była oryginalna) ta czwarta jest w porządku Mam dość tego auta nie kupujcie go jak nie macie faktycznie miesięcznie 300 zł(średnio na naprawy!!!
nie jest najgorzej
nawet lepiej niż gorzej
tak jak napisałem-dobrze
jest długi więc można sie oszukać-nie najlepsza
całkiem okej
w zimie po prostu jest zimno nagrzewa sie po przejechaniu 30km-w tedy jest dobrze
w przodzie doskonale
bardzo ją słychać ale da sie wytrzymać
Duuuuuużo żre założyłem gaz i też potrafi zeżreć...w zimie na miescie 15
juz nic nie napisze to co o niej sądze jest powyżej - jak bym był bogaczem to bym oddał ją za darmo a tak niestety musze sprzać-przepraszam potencjalnego nabywce
mam go 4 lata-najpierw siadła elektryka ,potem wszystki drobiazgi-a przede wszystkim blacha jest tak cieniutka ze od mojego paznokcia została rysa jak od pilnika- trzeba sie obchodzić jak z jajkiem
pompa wodna , pompka paliwowa, sworzenie, silnik cieknie -świece wymieniam co 2 miesiące -ogólnie wielkie gówno
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Hatchback 1.5i 75KM 55kW
10,9