Oceny Daihatsu Applause I

Oceny Daihatsu Applause I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Daihatsu Applause I

~tzielinski1@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Trwałe autko, ekonomiczne, z pojemnym bagażnikiem, fajna tylna klapa, relatywnie słabe zawieszenia, rewelacyjny stosunek mocy do spalania, do 7 roku życia rewelacja, niestety obecnie(15rok) leci blacha - doły drzwi i tylne nadkola. Szkoda że mało części, w sklepach robią oczy i pytają czy to Charade. Świetny sachochód jeśli ktoś nie boi się robić samemu naprawy, przypuszczam ze serwis by człowieka zamordował finansowo. Szkoda że model nie jest...
~Waldemar571
Hatchback 1.6 16V 4WD 105KM 77kW
Jezdność pojazdu nie sprawia trudności nawet przy oponach letnich w czasie zimy,amortyzatory trochę za twarde,sprężyny także w tylnym zawiesiu.W czasie mrozów przy dużej wilgotności powietrza zamki zamarżają,(stosuję odmrażacz).Nie mogę dostać korka w lewu paliwa oryginalnego,(zakręcany).
3,7
~wilek7@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Zastanawia mnie tylko bezpieczenstwo w samochodzie - nie dotarlem do zadnych crash testow, ale obawiam sie ze nie byloby najlepiej. Auto jest lekkie, dzwi cienkie, kierownica z twardego plastiku. Poduszek oczywiscie brak. Obym nie musial sie przekonac.
~sylwek szymański żary lubuskie
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
kilka razy nosiłem się z zamiarem sprzedania swojego autka, jednak za każdym razem było mi go żal, w rezultacie kupiliśmy zonie drugie auto a moje zostało :) mimo, że zony jest nowsze, wolę jeździć swoim :)
~ryszard. matera@op.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
Bardzo szkoda, że marka ta zostła wyparta z naszego rynku. Myśle, że należałoby rozgraniczać poszczególne typy Applause´ów, tj. wersja 1,6 L - z silnikiem gaźnikowym; 1,6 Li - z pompą wtryskową, a także wersje z literką"x", tj. z napędem na wszystkie koła. Miałem dwa Applause - 1,6 Li oraz 1,6 L - stąd wiem, jak duże sa różnice pomiędzy tymi typami. Na zakończenie muszę podkreślić, że autka te są również odporne na korozję.
~t.r.0.n.
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
bez zarzutow. napisze tak - ten model jest w europie praktycznie nieznany i bardzo malo popularny - a jest godnym uwagi japońcem! duzo ludzi mysli ze to jakis koreaniec - ale to jest 100% japonia od designu zaczynajac na wygodzie konczac. jest to auto, ktore ladnie wyglada, szybko jezdzi i jest bezawaryjne. jedyne co, to to że części się po prostu zużywają a nie psują ;)
Dziennik kosztów dla Daihatsu Applause I
9,1
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
nigdy mnie nie zawiódł, uszkodzone sprzęgło też pozwoliło na jazdę chociaz mogłem też temu zaradzić, kiedy czułem, że jest problem we wrzucaniu biegów, polecam taki samochód, naprawdę. Nigdy nie miałem AC i nikt mi z niego nic nie ukradł, to też ważne.
3,8
~jkowals@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 90KM 66kW
naprawy przez 10 lat to wymiana amorów i 2 przegubów + standardowe przeglądy. Posypały się też gumowe tuleje w zawieszeniu i drążki, ale jak na ten wiek to i tak bardzo dobry wynik. Pali 7 litrów i łapie setkę w 9s. Fajny i niezawodny ale niestety głośny i bardzo ubogo wyposażony. Aha, skrzynia dostała "1" bo rozszczelniła się przy lewarku, olej zginął i teraz haczy na wszystkich biegach - pomoże tylko wymiana.
4,1
~Mirosław
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
W ciągu 6 lat ekspluatacji Applausa nie miałem z nim żadnych problemów cały czas ładnie pracuje silnik super szkoda że nie produkują dalej tego modelu
4,1
~bogu3
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
jestem bardzo mile zaskoczony tym samochodem,nie wiele mnie kosztował a nigdy mnie nie zawiódł, a smiga sie nim bardzo przyjemnie