Najnowsze oceny Daihatsu Cuore

2,4
~kierowca
Daihatsu Cuore VI
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
auto zakupione dla córki jako pierwszy samochód - do nauki jazdy i obycie na drodze, skarbonka bez dna.... wahacz 650 zł....szok, te tanie z aledrogo nie pasują nawet nie zamawiajcie, po 1000 km wyciek płynu chłodniczego wyglądało na pompe, okazało sie że leci z pod głowicy...... wiadomo planowanie, uszczelki a przy okazji nowy rozrząd i tysiączek strzelił (po znajomości) , ogólnie auto juz zostanie u mnie raczej do końca swojego żywota bo...
~Karol
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Auto przywiezione z Niemiec od znajomego delikatnie uderzone z przebiegiem 39000. Wymieniłem w nim 2 razy rozrząd, termostat, opony, klocki i tarcze hamulcowe. Nigdy nie zawiodło mnie na długiej trasie. Jeździł bym nim dalej lecz pękła kołyska na pół, a robota w ogóle się nie opłaca bo przewyższa koszt samochodu. Sprzedaję auto na części.
~Agnieszka
Daihatsu Cuore V
Hatchback 1.0 55KM 40kW
Przez prawie półtora roku użytkowania nie pojawiła się żadna usterka w samochodzie i nigdy mnie nie zawiódł. Po zakupie wymieniłam jedynie rozrząd i zrobiłam nadkola i próg, bo korodowały. Silnik chodzi bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona. Auto przeznaczone typowo do miasta, małe i bardzo ekonomiczne.
~Wojteqq
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Ogólnie dla kogoś kto nie musi od razu jeździć nowiutkim Rols-Roycem, komu nie przeszkadzają dorbne wady, i nie ma za dużej gotówki na zakup i utrzymanie auta to własnie taki samochód jest bardzo ciekawą opcją :)
~DriveR
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Samochód jak najbardziej wart polecenia ze względu na niską cenę zakupu i oferowane przez niego możliwości. Niezastąpiony w mieście, gdzie trudno o miejsce parkingowe. Zwinny, szybki i bezawaryjny. Tylko tankować paliwo i jeździć!
3,7
~dajhacu driver
Hatchback 0.8 41KM 30kW
kreci sie spokojnie do 8500rpm, wiem co pisze na drodze do bielska zamkniety licznik(160) w 4 osoby fakt ze z górki ale liczy sie:P 5 biegowa skrzynia nic nie zgrzyta japonska technologia... tylne siedzenia jak na autko tej klasy mega wygodne, przy wiekszych predkosciach glosny POLECAM TO AUTKO
4,1
~Krzysiek
Hatchback 0.8 41KM 30kW
B.dobry japończyk Silnik brzytwa!! moim japończykiem nie bałbym się do Zakopanego pojechać z Polic gdzie mieszkam na trasie nigdy mnie nie zawiódł.Świetne miejskie autko ale w trasie też całkiem nieźle daje rade :)
~krzbik@jadamspam.pl
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
Takie sobie lepsze i nowoczesniejsze Tico.Bardzo ubogie wnetrze , brak wykladzin na wewnetrznych blachach. Cos a\\\'la nasz 126p. Ale to byla poprzednia epoka..Auto jest bardzo oszczedne i niezawodne i to podwyzsza jego ocene.
3,8
~waldek
Hatchback 0.8 i 44KM 32kW
odkupiłem tego malucha 3 miesiące temu w (salonie daihatsu w Niemcach) od kobiety w wieku 55 lat (pierwszy właściciel)przebieg 43000km dla swojej żony która bardzo polubiła tego malucha ze względu na jakość i ekonomię jazdy.osobiście nie lubię jeżdzić maluchami sam mam mondeo kombi ale polecam ten samochodzik oszczędnym
~JaacK
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Jako miejskie auto jest świetny, do dalszych tras raczej się nie nadaje ze względu chociażby na kiepskie wygłuszenie, co daje się odczuć przy większych prędkościach. Części może nie są najtańsze, ale taki urok japończyków - w zamian otrzymujemy auto niezawodne i całkiem ekonomiczne. O jego wyglądzie nie będę wspominał, bo nie jest to mistrzostwo stylistyki, jednak zawsze może być gorzej :)
Daihatsu Cuore