Oceny Daihatsu Materia

Oceny Daihatsu Materia – wybierz silnik

Najnowsze oceny Daihatsu Materia

~Auto PDR
Hatchback 1.5 i 103KM 76kW
Zawsze mi się podobał ten samochód. Dopiero teraz trafił mi się fajny egzemplarz. Wygląd nietuzinkowy, wygodne wsiadanie i wysiadanie, ogromne wnętrze przy małych gabarytach zewnętrznych. Duże lusterka, pionowy przód, tył i boki - łatwość w parkowaniu. Wyposażenie mogło by być lepsze ale jeśli chodzi o awaryjność to im mniej tym lepiej. Przesiadłem się do niego z nowego auta. Brakuje chociażby automatycznej skrzyni biegów, bluetooth i zestawu...
~marek
Hatchback 1.5 i 103KM 76kW
Zawsze gdy widziałem to auto to byłem zachwycony, teraz od 2 lat go mam i nic się nie zmieniło, jestem mega zadowolony!!! Jedynie przełożenie biegów w skrzyni mogłoby być większe. Na 4 biegu spokojnie wyprzedzam. Dużo miejsca w środku, tanie spalanie 7 lpg. Jeżeli chcesz by się za Tobą oglądano na ulicy to polecam.
~hip
Hatchback 1.5 i 103KM 76kW
Autko mam dośc krótko i jestem zachwycona. Wszystko wskazuje na to, że nadal będę, bo tam nie ma sie co popsuć. Rewelacja.
~enolafly
Hatchback 1.3 i 91KM 67kW
Ogólnie samochód daje niesamowitą frajdę z jego użytkowania wyróżnia się z tłumu i jest praktyczny i tani w użytkowaniu w przypadku instalacji LPG
~Paulina
Hatchback 1.5 i 103KM 76kW
Ciekawe, niebanalne auto, które dostałam w prezencie. Najlepsze ze wszystkich (4) jakie miałam do tej pory.
~Wrocław
Hatchback 1.5 i 103KM 76kW
Szukałem miejeskiego auta i to jest rewelacja jeśli chodzi o stosunek zenętrznych gabarytów i co z tego wynika łatwości/trudnosci w znajdowaniu miejsca do zaparkowania, do przestrzeni wewnątrz.
Dziennik kosztów dla Daihatsu Materia
7,2