Oceny Daihatsu Rocky – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Daihatsu Rocky

~Adam
Soft Top 2.8 TD 102KM 75kW
Szukałem auta uniwersalnego i taki jest ten samochód, nie za duży, nie za mały. Służy do wyjazdów w łowisko, do poruszania się na budowie, często mam zapięta przyczepę 3 t. Nie nadaje się jedynie na rodzinne wyjazdy do Chorwacji :)
~jeepfan@vp.pl
Soft Top 2.8 TD 91KM 67kW
doskonały "byczek " pod warunkiem , że się wie do czego ten samochód został zkonstruowany - nawet trudny teren , to czysta przyjemność , ale na długie trasy po autortadach są inne auta .Osobiście jestem b. zadowolony !!!
~Futrzak
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
Ztego roku Rockiego można dostać poniżej 10 000 zł, jest to doskonała terenowka, ale tylko jako taka można ją oceniać. trochę brakuje blokady mechanizmu różnicowego, ale poza bagnem nie było terenu z którego bym nie wyjechał. Niestey nie nadaje sie do codziennej ekspolatacji z uwagi na twarde zawieszenie.
~Baga
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Bardzo fajne auto. Nie jest to przeprawówka z racji braku blokady i wahaczy ale do wyjazdów na ryby, polowania i dla kogoś kto jeździ po bezdrożach super auto z jajem.
~lukasz30k
Soft Top 2.8 TD 102KM 75kW
dobrze bo doskonale mogę tylko wystawić Land Cruiserowi BJ71:)
~olo
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Super auto w teren POLECAM!!! Mocy pod dostatkiem.
Dziennik kosztów dla Daihatsu Rocky
10,5
4,1
~kaniuss
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Mimo wad kupię następnego i też zrobię remont blachy. Za sam silnik to autko zasługuje na 5 gwiazdek.
~andrzejbanaszak5@wp.pl
Standard 2.8 D 73KM 54kW
Autko naprawdę super. Moje przeszło dwie próby utopienia, ale przeżyło bez usterek. :)
3,8
~liszek74 liszek74@interia.pl
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
nie zamieniam się na nic pozdrawiam posiadaczy Rokusia
~skorpion
Standard 2.8 TD 98KM 72kW
Co mozna napisac ? Wszyscy znają opinie na temat Toyoty .Daihatsu Rocky jest bratem Toyoty wiec co tu pisać
Daihatsu Rocky