Oceny Dodge Challenger – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Dodge Challenger

Coupe 5.7 V8 HEMI 377KM 277kW
Samochód marzeń - chodził ze mną od lat i w końcu na 50 urodziny sobie sprawiłem piękny egzemplarz z 2018 roku z silnikiem 5.7. Rewelacja, bije Mustanga na głowę, wcześniej miałem Chryslera 300C też Hemi - nie zamieniłbym Challengera na żadne auto w tej klasie. Nie ma się do czego przyczepić (może poza spalaniem
~Tomasz
Coupe 5.7 V8 HEMI 377KM 277kW
Zakup Challengera 5.7 Hemi po liftingu z 2015 roku to była świadoma decyzja. Nowe komfortowe wnętrze i 8 biegowy automat poprawiły znacznie walory użytkowe w stosunku do poprzednika. Auto stanowi dla mnie kwintesencję motoryzacji. Już sam fakt posiadanie amerykańskiego muscle cara z silnikiem V8 Hemi zapakowanego w niebanalną karoserię sprawia niesamowitą przyjemność. A to dopiero początek zabawy.
3,7
~Artur
Coupe 3.5 V6 254KM 187kW
Samochód dla kogoś zmęczonego podwójnym turbodoładowaniem diesla o zmiennej w 10 fazach geometrii łopatek i supernowoczesnym filtrem chąsteczek stałych. Tutaj moc jest prosta i brutalna, chociaż i tak daleko mu do HEMI. Pali w mieście 16-17 Pb95 na 100. Jest bardzo obszerny, komfortowy i wygodny. Nie ma wodotrysków.
~kowalsky
Coupe 6.1 V8 HEMI 431KM 317kW
starszy z roku 1971 RT w hemi 400km był lepszy.. - bo miał duszę..:) ale ten też daje rade.. tylko nieco brzydszy ma mniej klasy i za dużo w nim zbędnej elektroniki.. Ten samochód ma być prosty i agresywny.. bo został stworzony by pożerać przestrzeń..:D:D;P
~Daro rt
Coupe 5.7 V8 HEMI 377KM 277kW
Rewelacyjny samochód zawsze gdy go widzę mam Rogala na twarzy
~Robert +
Coupe 5.7 V8 HEMI 377KM 277kW
Moim zdaniem jest to najbardziej udany powrót do legendy z lat 70-tych w gronie muscle cars.
~Rowerycztery
Coupe 3.5 V6 254KM 187kW
Po prostu cudo. Nietuzinkowy, niepowtarzalny kształt, piękna linia, piękne światła i świetnie się prowadzi. Zimą szkoda, że napęd na tylną oś tylko. Wygodny, z bagażnikiem wielkości lotniska.
~Mistrz
Coupe 3.5 V6 254KM 187kW
Robi wrażenie, nie starzeje się, ciężko aby się znudził, Silnik 3.6 309KM ale w autocentrum jego brakuje
Dodge Challenger